Skocz do zawartości
xN4rkotykk

 odrzucone Brailem czytam po gwiazdach.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Brailem czytam po gwiazdach.
Wiek: 18
Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem administratorem na wielu serwerach CS 1.6 min. Jailbreak, COD MOD.
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6
Staż w CS-sie: 6 lat
Steam / NonSteam: Steam - https://steamcommunity.com/id/TayeN/
Dlaczego Ty: Wydaje mi się, że jestem osobą kompetentną na owe stanowisko, posiadam duży staż oraz doświadczenie dotyczące moderowania serwera. Moderowałem wiele serwerów CS. Zawsze byłem pozytywny dla graczy i pomagałem im w problemach nie zwracając uwagi na wiek, orientację, płeć ani kolor skóry, liczyła się tylko dobra rozgrywka dla innych. Umiem dostosować się do sytuacji czy to poważnej czy bardziej humorystycznej, nie jestem osobą która trzyma przysłownego "kija w du**e" - jestem bardziej osobą pozytywną co teraz spotyka się częściej. Wydaje mi się również iż niektórzy administratorowie znają mnie. Widząc wiele osób używających nielegalnych oprogramowań stwierdzam iż potrzebny jest dodatkowy administrator, dlatego piszę tutaj podanie :)
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 5-6h
Kontakt: Forum, Discord, Steam
Link do GameTracker'a: Stary - https://www.gametracker.com/player/Tayen/80.72.43.106:27022/ | Obecny - https://www.gametracker.com/player/Brailem czytam po gwiazdach./80.72.43.106:27022/

Edytowane przez xN4rkotykk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie

- Zacząłeś grać od niedawna,

- Gracze Cię niezbyt znają,

- VAC na steam XDDD

+GT ale skoro tyle nołlajfisz,  to Ciężko o słabe :)

+ myślę, że godziny wyrobisz,

O błędach w podaniu się nie wypowiadam ;)

Pozdrawiam, eloszka matrioszka ^_^

 

Edytowane przez elo elo 350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na Nie

Vac ( Jak dla mnie za "vaca" powinien wgl perma dostać, ale to już zależy od s@)

Vac to Vac skoro tam grałeś na czitach to równie dobrze możesz grać tutaj.

Ps2. A czy ja mówie tutaj o wh? poza tym na ss są sposoby , możesz grać na aimie, no recoil itd.

A następna sprawa nie spamuj w temacie, masz opcje edytuj

Edytowane przez MoNt3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


6 minut temu, MoNt3 napisał:

Na Nie

Vac ( Jak dla mnie za "vaca" powinien wgl perma dostać, ale to już zależy od s@)

Vac to Vac skoro tam grałeś na czitach to równie dobrze możesz grać tutaj.

juz dostalem od ciebie ss i bylem czysty wiec pzdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeszcze trochę za wcześnie na podanie, z tego co widzę jesteś aktywny ale masz za krótki staż. Jeżeli w przyszłości będziesz pisał ponowne podanie to konto steam z cs 1.6 jest do zmiany. Vaca nie może być w żadnym cs'ie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...