Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: ^PoPus^
Wiek: 20
Doświadczenie (w byciu adminem): Wiele razy byłem adminem nie sprawia mi to problemu.
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6
Staż w CS-sie: Pewnie z 12 lat będzie, a kto by to liczył :P
Steam / NonSteam: STEAM_0:0:224728696
Dlaczego Ty: Chciałbym pomóc w pilnowaniu porządku na serwerze, lecz sam wiem obecne grono i tak daje sobie radę :) no czasami zdarza się że nie ma ani jednego admina a gracze robią sobie co chcą.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: A to różnie bywa, raz jest człowiek dłużej raz krócej. Ale będę starać się być często na serwerze :) 
Kontakt: Steam, Forum
Link do GameTracker'a:https://www.gametracker.com/player/^PoPus^/80.72.43.106:27027/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiek dobry, steam jest, z tego co kojarzę to chyba już miałeś admina tutaj i nie było z Tobą problemów. Jak dla mnie mogliby Ci dać szansę, ale musisz poprawić GT, bo słabiutkie kolego, oj słabiutkie. A z tego co widzę jak jestem, to na steamie jesteś często, a na serwerze luki niesamowite w aktywności. ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim zdaniem za wczesnie jak na podanie.

-gt w kratke.

-nie przypominam sobie abys mial admina,moze nie za moich kadencji.

- 0 zgloszen niczym sie nie wyroznia

 

NIE

 

@twoje gt

gtpopus.jpg

Edytowane przez PorobionY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oj popuś, popuś :D

Znam go bardzo dobrze już kilka lat ze sobą gramy więc wiem, że jako admin nie będzie z nim problemu, jest aktywnym graczem tylko mało zagląda na naszego serwa, ale jak już wchodzi to ludzie go kojarzą i z tego co zauważyłem jest lubiany wśród graczy. 

Steam, wiek, doświadczenie - jest,  posiada również spokojna ocenę sytuacji nie działa impulsywnie prędzej się kogoś zapyta co ma zrobić niż z gorąca głowa np banować. 

Jedynie słabo się udziela przez mikro,ale myślę że to nie będzie problem i to spokojnie nadrobi tak samo jak zresztą GT. 

Ja by mu dał OP jak się nie sprawdzi zawsze można odrzucić podanie - a przypominam, że idą wakacje, pogoda robi się co raz ładniejsza więc aktywność innych adminów spadnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zmieniałeś zbyt często nicki o czym Ci już wspominałam, przez co sama miałam problem żeby skojarzyć, że Ty to Ty a co dopiero osoby, które nie mają Cię w znajomych. Temu też GT jest takie a nie inne i trzeba je będzie podreperować. Ale jeszcze ważniejszą rzeczą jest mikro. U admina to podstawa, zaraz po kulturze a i z tym kiedyś bywało dość kiepsko, tyle, że to już poprawiłeś ;) Grasz x czasu a ja Cię ani razu chyba nie słyszałam. Tak więc do naprawy mikro + GT i za tydzień otworzę podanie ponownie.

Niestety nie otwieram tak jak obiecałam.

MIKRO, MIKRO, MIKRO.... Nawet nie pokusiłeś się żeby wyjaśnić ową kwestię mi lub Kainowi. Jeśli nie masz, wystarczyło się z nami dogadać, dalibyśmy Ci czas na zakup lub jeśli masz a nie chcesz go używać to również wystarczyłby nam jakiś konkret DLACZEGO. Na serwerze też raczej średnio się udzielasz i to już nawet nie chodzi o u@ tylko o samych graczy. Admin powinien być kontaktowy a z tego co zaobserwowałam to masz takie swoje małe grono znajomych w którego środku się zamknąłeś i ograniczasz się tylko do kontaktu z Nimi. Na dzień dzisiejszy podanie odrzucam a z kolejnym mogę Cię zaprosić dopiero za 14 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...