Skocz do zawartości
    Shock_Therapy

Admin miesiaca - Powrót?

Witam, wszystkich zainteresowanych owym tematem. 

Chciałbym przedstawić propozycje powrotu admina miesiąca/glosowań, ponieważ nic się z tym nie dzieje. 

Być może nie zauważyłem, ale nie natrafiłem na żaden taki temat a ranga widnieje.

Co wy o tym myślicie? 

Napisano (edytowany)

Oddajemy głos na jednego z adminów, który według nas zasługuje na owe wyróżnienie, tak? Jak dla mnie na nie, bo według mnie to znajdzie się 4 takich na ODD2, którzy na ową rangę zasługują... Biorąc pod uwagę szczególnie ich aktywność. 😉

No nie wiem, nie wiem, jak dla mnie to Ci co się dobrze sprawują w roli admina, wiedzą o tym doskonale i nie trzeba o tym głośno 'mówić' i ich wyróżniać, bo jak już wspomniałam więcej adminów zasługuje na owe wyróżnienie i takie wybranie jednego z nich nie jest jak dla mnie możliwe. Ale jak uważacie, że to zachęta, to nie mam nic więcej do dodania. 🙂

Edytowano przez Gunia

Jestem za , fajna zacheta do czestszej aktywnosci niektorych z adminow. Wiadomo , ze jest praca , jest zycie ale wszystko da sie jakos pogodzic aby znalezc troszke wiecej czasu. 

Napisano (edytowany)

Moglbym sie zgodzic pod warunkiem ze z kazdego serwera bylby wybierany taki admin w innym przypadku nie mialo by to zadnego sensu.

Edytowano przez PorobionY

7 minut temu, PorobionY napisał:

Moglbym sie zgodzic pod warunkiem ze z kazdego serwera bylby wybierany taki admin w innym przypadku nie mialo by to zadnego sensu.

Oczywiście, ze z każdego serwera tak byłoby najlepiej, ale odnoszę się tutaj bo tu gram nie gdzieś indziej.

1 godzinę temu, Gunia napisał:

Oddajemy głos na jednego z adminów, który według nas zasługuje na owe wyróżnienie, tak? Jak dla mnie na nie, bo według mnie to znajdzie się 4 takich na ODD2, którzy na ową rangę zasługują... Biorąc pod uwagę szczególnie ich aktywność. 😉

Dlatego jest to motywacja i najlepszy wygrywa. proste uczciwe zasady.

Jeżeli propozycja dotyczy adminów z wszystkich serwerów to niestety trafiłeś w zły dział bo ten tyczy się TYLKO DD2 i na tym serwerze każdy z moich adminów jest adminem miesiąca bez względu na ilość przegranych godzin ;) Jak to mówią każdy orze jak może i ile dają radę tyle bezinteresownie poświęcają czas dla serwera.

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
    Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
    Zespół Multi-Head.pl

Gość
    Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.