Skocz do zawartości
Shock_Therapy

 zamknięty Admin miesiaca - Powrót?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wszystkich zainteresowanych owym tematem. 

Chciałbym przedstawić propozycje powrotu admina miesiąca/glosowań, ponieważ nic się z tym nie dzieje. 

Być może nie zauważyłem, ale nie natrafiłem na żaden taki temat a ranga widnieje.

Co wy o tym myślicie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oddajemy głos na jednego z adminów, który według nas zasługuje na owe wyróżnienie, tak? Jak dla mnie na nie, bo według mnie to znajdzie się 4 takich na ODD2, którzy na ową rangę zasługują... Biorąc pod uwagę szczególnie ich aktywność. ?

No nie wiem, nie wiem, jak dla mnie to Ci co się dobrze sprawują w roli admina, wiedzą o tym doskonale i nie trzeba o tym głośno 'mówić' i ich wyróżniać, bo jak już wspomniałam więcej adminów zasługuje na owe wyróżnienie i takie wybranie jednego z nich nie jest jak dla mnie możliwe. Ale jak uważacie, że to zachęta, to nie mam nic więcej do dodania. ?

Edytowane przez Gunia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem za , fajna zacheta do czestszej aktywnosci niektorych z adminow. Wiadomo , ze jest praca , jest zycie ale wszystko da sie jakos pogodzic aby znalezc troszke wiecej czasu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moglbym sie zgodzic pod warunkiem ze z kazdego serwera bylby wybierany taki admin w innym przypadku nie mialo by to zadnego sensu.

Edytowane przez PorobionY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


7 minut temu, PorobionY napisał:

Moglbym sie zgodzic pod warunkiem ze z kazdego serwera bylby wybierany taki admin w innym przypadku nie mialo by to zadnego sensu.

Oczywiście, ze z każdego serwera tak byłoby najlepiej, ale odnoszę się tutaj bo tu gram nie gdzieś indziej.

1 godzinę temu, Gunia napisał:

Oddajemy głos na jednego z adminów, który według nas zasługuje na owe wyróżnienie, tak? Jak dla mnie na nie, bo według mnie to znajdzie się 4 takich na ODD2, którzy na ową rangę zasługują... Biorąc pod uwagę szczególnie ich aktywność. ?

Dlatego jest to motywacja i najlepszy wygrywa. proste uczciwe zasady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli propozycja dotyczy adminów z wszystkich serwerów to niestety trafiłeś w zły dział bo ten tyczy się TYLKO DD2 i na tym serwerze każdy z moich adminów jest adminem miesiąca bez względu na ilość przegranych godzin ;) Jak to mówią każdy orze jak może i ile dają radę tyle bezinteresownie poświęcają czas dla serwera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...