Skocz do zawartości
Fam

 odrzucone Może za 2 razem wejdzie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Fam 
Wiek:16 
Doświadczenie (w byciu adminem):Byłem adminem na multiarenie po paru miesiącu serwer upadł, 2 admin na only dd2 przez 2 miesiące, lecz zrezygnowałem, oraz admin na Cs go mod, dostałem degrada za to, że za dużo permów miałem 
Znajomość AMXX (W skali 1-10):Na tą chwilę z 6, ale sobie wszystko przypomnę 
Staż w CS-sie: Gram od 10 roku życia do 13, i potem od 15 roku życia do teraz 
Steam / NonSteam:Steam 
Dlaczego Ty: Czasami zdarzają się przypadki, że inni gracze uprzykrzają grę inną i nie ma admina, też w niektórych dniach nie ma żadnego admina, a jest Chester 
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: od poniedziałku do środy z 5 godzin od czwartku do piątku z 7-8 oraz weekendy mogę od rana do wieczora 
Kontakt:Forum, albo po przez steamhttps://steamcommunity.com/id/Deszcz123/ 
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/server_info/80.72.40.110:27026/top_players/?query=Fam+%3Ax

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na moje jeszcze troche za wcześnie, to co napisałeś nie znaczy, że rozróżniasz haxa od czystego gracza, pograj dłużej , postaraj sie nad większą kulturą na serwerze a nie podlizywanie sie niektórym adminom..

Jestem na nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie:

1. Nie dość, że grasz krótko to do tego większość Cię niezbyt lubi przez Twoje zachowanie;

2. Masz kilka banów, ok dobra XD dałoby by się na to przymknąć oko (przez właściciela)  jeśli byś się z nich tak nie cieszył i nie chwalił się na serwerze ILE TY PERMÓW już dostałeś;

3. Wchodzisz na serwer, niektórzy się wkurzają bo ich zabijasz X razy pod rząd to jeszcze na czacie nakręcasz ich jeszcze bardziej, o podlizywaniu się adminom już nie wspomnę xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...