Skocz do zawartości
Nemezys

 zamknięty Kłopot z adminem

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 28/05/2019 Godzina 17:16
Nick gracza:  mitusubaszi
Dowody: 20190528172511_1.thumb.jpg.f56c28ac65461cb00b4e8c99c4882b21.jpg20190528172444_1.thumb.jpg.6f16cc81fc19a95101219ed7b734999c.jpg
Świadkowie:  Gracze aktualnej mapy
Uzasadnienie:  Z przykrością muszę poinformować, oraz nagłośnić dzisiejszą nie kompetencje admina, który zachował się skandalicznie nadużywając swoich uprawnień. Bardzo polubiłam serwer, ogólnie gracze mili, zabawni jak i admini, niestety nie na miejscu było kikowanie mnie z powodu "zglaszamy na u@" gdzie już po zbanowaniu cheatera pozwoliłam sobie powiedzieć "barwo po 3 rundach zauważyli aima". Zwróciłam adminowi uwagę na to, że tak się nie robi + kilku graczy mnie poparło.  Nie oczekuje żadnej kary, a wytłumaczenie adminowi co i jak. Taka niekompetencje źle się odbije na życie serwera. Pozdrawiam Cieplutko! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam serdecznie. Nie wiem czy to tyczy się tego samego Admina, aczkolwiek podejrzewam, że tak. Grając na serwerze również w tym samym czasie zostałem kilkutkrotnie skickowany, a ostatecznie nawet zbanowany z niezrozumiałych dla mnie powodów - mianowicie za kulturę. Nie za bardzo rozumiem czym admin się kierował, gdyż na serwerze nikogo nie obrażałem. Ba! Nawet miło i sympatycznie rozmawiałem z graczami. Pytałem Admina za co konkretnie poleciały kicki jednakże odpowiedzi nie uzyskałem. Ponadto chciałbym zwrócić uwagę, że w/w admin nadużywa swoich uprawnień. Przykładem jest zbędny spam na y@@, czy też kickowanie graczy za "resp"  gdy wcale na respie nie kampili, a co najwyżej przemieszczali się po terenie nie uznawanym już za spawn. Admin zajmuje się tym co nie istotne - natomiast gdy na serwerze grał gościu z Aimbotem - zajęło mu 3 rundy aby go zbanować. Uważam, że Mitusubaszi  jest niedoświadczony, a flagi, które posiada są dla niego powodem aby wywyższać się nad innymi, zwykłymi graczami (o czym świadczy jego zachowanie), co dla mnie jest kompletnie niezrozumiałe. Pretensji nie mam do jego działań, które były uzasadnione. Jednak badźmy szczerzy - była to zdecydowana mniejszość, co mogą potwierdzić osoby przebywające wówczas na serwerze. Pozdrawiam i liczę, że zostaną wyciągnięte odpowiednie konsekwencje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dokładnie, ja też grałem wtedy na serwie i normalnie jak gram na waszej serwerowni od ponad 5 lat (jak nie wierzycie to sprawdźcie date od kiedy mam konto) to takiej sytuacji jeszcze nie było. admini robili pomyłki ale to co dziisaj zobaczyłem to przesada. Tylko ciągły spam kicki i bany. tak nie powinno być. Nie szło grać na serwie i to nie tylko moje zdanie bo ludzie wychodzili tez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


36 minut temu, Nemezys napisał:

powodu "zglaszamy na u@" gdzie już po zbanowaniu cheatera pozwoliłam sobie powiedzieć "barwo po 3 rundach zauważyli aima"

Każde pisanie wcześniej nie na u@ powoduje, że ktoś wychodzi, wyłącza aima itd. Jest napisane że zgłasza się na u@, a ciągłe pisanie że admin nie widzi jest kołem zamkniętym... co ma wam odpisać na say że widzi i go obserwuje? Admin musi mieć pewność, nagrać demo itd itd. Cierpliwości. Pisanie Adminowi aby brał przykład z bardziej doświadczonych nie jest niczym miłym, każdy jest traktowany po równo, a i można to zrozumieć jako Twój sposób osobistego "pojazdu" nie pierwszy zresztą raz. 

 

23 minuty temu, Amas napisał:

Pytałem Admina za co konkretnie poleciały kicki jednakże odpowiedzi nie uzyskałem.

Za każdym razem masz powód bana/kick podany. 

 

23 minuty temu, Amas napisał:

Przykładem jest zbędny spam na y@@, czy też kickowanie graczy za "resp"  gdy wcale na respie nie kampili, a co najwyżej przemieszczali się po terenie nie uznawanym już za spawn

Tzn jaki spam? Że TT do 1,30 na respie? Ja to widzę tak, że dawał wam szanse. Wpisz /resp i się przekonaj gdzie jest na serwerze wyznaczony.

 

24 minuty temu, Amas napisał:

Admin zajmuje się tym co nie istotne - natomiast gdy na serwerze grał gościu z Aimbotem - zajęło mu 3 rundy aby go zbanować.

Jeśli zgłosiliście aima na u@, admin musi mieć czas zweryfikować to, nagrać demo trwające czasami dłużej niż 3 rundy. I raczej nie spodziewajcie się w tym czasie odpowiedzi typu "OK PATRZE, LUB NAGRYWAM DEMO" zgłosiłeś czekaj cierpliwie. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


5 minut temu, VoN napisał:
52 minuty temu, Nemezys napisał:

powodu "zglaszamy na u@" gdzie już po zbanowaniu cheatera pozwoliłam sobie powiedzieć "barwo po 3 rundach zauważyli aima"

Każde pisanie wcześniej nie na u@ powoduje, że ktoś wychodzi, wyłącza aima itd. Jest napisane że zgłasza się na u@, a ciągłe pisanie że admin nie widzi jest kołem zamkniętym... co ma wam odpisać na say że widzi i go obserwuje? Admin musi mieć pewność, nagrać demo itd itd. Cierpliwości. Pisanie Adminowi aby brał przykład z bardziej doświadczonych nie jest niczym miłym, każdy jest traktowany po równo, a i można to zrozumieć jako Twój sposób osobistego "pojazdu" nie pierwszy zresztą raz. 

 

33 minuty temu, Amas napisał:

Prosiłabym o przeczytanie jeszcze raz "niestety nie na miejscu było kikowanie mnie z powodu "zglaszamy na u@" gdzie już po zbanowaniu cheatera pozwoliłam sobie powiedzieć "barwo po 3 rundach zauważyli aima". " 
podkreślając "PO ZBANOWANIU CHAETERA"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 minutę temu, Nemezys napisał:

Prosiłabym o przeczytanie jeszcze raz "niestety nie na miejscu było kikowanie mnie z powodu "zglaszamy na u@" gdzie już po zbanowaniu cheatera pozwoliłam sobie powiedzieć "barwo po 3 rundach zauważyli aima". " 
podkreślając "PO ZBANOWANIU CHAETERA"

Ja mam tylko taką prośbę, więcej humoru mniej cynizmu w tym wszystkim, napisałem wyżej czemu to czasami trwa dłużej niż powinno :)  Jeśli dostałaś kicka niech Mitusuajhfakjdhfszi się wytłumaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Do kolegi wyżej to ja pytań nie mam, jedno z wielu Twoich zachowań. 

Powinieneś dłużej "stygnąć" 

Co do pani powyżej to jestem doświadczony i konsultowałem się również z doświadczonym adminem (bo u nas sami tacy są) który był w tym samym czasie. 

Nie potrzebne udzielanie się, spamowanie = ban 

Dziękuję tyle w temacie.

20190528171235_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pani pisze mi jakieś mało istotne sprawy na u@ cały czas nadaje na mikro o odpale zamiast zgłosić jak człowiek na u@ zaczyna pouczać i spamować, tyle w temacie.

 

nem.jpg

Edytowane przez mitusubaszi
nie mogłem wcześniej wstawić obu scr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wyszedlem na specta po 2 rundzie w ktorej zaczeli wszyscy pisac ale nikt na u@ tego nie zglosil. Dostal koles bana a kicki lecialy za pisanie na normalym czacie ze wzgledu na to , ze nie kazdy widzi cos od razu a od tego jest u@ zeby zglaszac. Po kicku troche przeginka z wyzwiskami leciala wiec na moje te 5 min to lagodna kara  wydana przez  @mitusubaszi . Kultura obowiazuje kazdego a przeklnac sobie mozna lecz nie wyzywac bo wszyscy sa traktowani rowno a nie indywidualnie . Nie ma kolesiostwa

Edytowane przez joolz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


24 minuty temu, VoN napisał:

 

Za każdym razem masz powód bana/kick podany. 

 

Tzn jaki spam? Że TT do 1,30 na respie? Ja to widzę tak, że dawał wam szanse. Wpisz /resp i się przekonaj gdzie jest na serwerze wyznaczony.

 

Jeśli zgłosiliście aima na u@, admin musi mieć czas zweryfikować to, nagrać demo trwające czasami dłużej niż 3 rundy. I raczej nie spodziewajcie się w tym czasie odpowiedzi typu "OK PATRZE, LUB NAGRYWAM DEMO" zgłosiłeś czekaj cierpliwie. 

 

 

1. Pytałem ZA CO KONKRETNIE - bo powód kultura był wpisany. Jednak gdzie admin zauwazył brak kultury - nadal nie wiem.

2. Między innymi właśnie taki spam. Bo ludzie na serwerze nie są ślepi i starczy to raz napisać a nie spamować ciągle, gdzie z każdą wiadomością na y@@ mam spadek fpsów. Raz na runde jak napisze - w zupełności wystarczy (chociaż to i tak często). Gdzie jest resp doskonale wiem. Natomiast kicki leciały dla ludzi siedzących przed anarchią. 

3. Poprawka mała - jeśli zgłosisz gościa który ma wh admin musi go zwerywikować. Tylko, że gościu wleciał na aimie gdzie cały celownik mu latał. Tutaj nie było NIC do weryfikowania. Proponuję obejrzeć HLTV i zobaczyć jak wyglądała sytuacja.

 

@mitusubaszi - Rozumiem brakiem pytań przyznajesz mi rację? A screen, który wrzuciłeś to nie żartuj - bo faktycznie napisałem te słowa, z tym, że były one skierowane do Eryka. Mojego kolegi z osiedla co szło wywnioskować z naszej rozmowy na serwerze, gdzie lekkie 'obrazy' (wszystkie oczywiście w formie żartobliwej) były kierowane w obydwie strony. W żaden sposób nie odnosiłem się do nikogo na serwerze w sposób chamski czy nieprzyzwoity. A kicki leciały gdzie do teraz nie potrafisz powiedzieć za co KONKRETNIE, o czym wspominałem wyżej odpowiadając Vonowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


7 minut temu, joolz napisał:

Wyszedlem na specta po 2 rundzie w ktorej zaczeli wszyscy pisac ale nikt na u@ tego nie zglosil. Dostal koles bana a kicki lecialy za pisanie na normalym czacie ze wzgledu na to , ze nie kazdy widzi cos od razu a od tego jest u@ zeby zglaszac. Po kicku troche przeginka z wyzwiskami leciala wiec na moje te 5 min to lagodna kara wedlug mnie wydana przez  @mitusubaszi . Kultura obowiazuje kazdego a przeklnac sobie mozna lecz nie wyzywac bo wszyscy sa traktowani rowno a nie indywidualnie 

Odnośnie tego bana uważam ze należała mi się większa kara, fakt. Mi nie chodziło o bana a o sytuacje, dostałam kicka za coś czego nie zrobiłam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Amas @Porobiony na wzorowo a co Wy nie potraficie sami skargi napisać tylko się rzucacie w temat gdzie nie powinniście?  Dział dla Was też stoi otworem więc zapraszam do założenia osobnych tematów i przedstawienie dowodów. Czuję, że ktoś tu został poproszony o wypowiedź przeciwko adminowi ;) kolejne wypowiedzi zostaną odpowiednio nagrodzone.

@Nemezys  Po pierwsze. Twoje komentarze na temat tego jaka to nieudolna administracja jest na DD2 już powoli stają się irytujące. Że zapłon, że to, że tamto....  Dwa. Nie zgłaszasz tylko komentujesz na say, na u@ i na mikro przed i po nadaniu bana i dziwisz się, że dostajesz bana/kicka za komentowanie, że cziter jest na serwerze??? Szczerze to się dziwię, że to 1 ban...  Skoro aż tak bardzo nie podoba Ci się to, że admini nie banują w sekundę tylko po kilku rundach to nikt Cię na serwerze nie trzyma. Jesteś na nim dobrowolnie. Trzy Twoje zaczepki w naszą stronę zachowaj dla siebie bo kolejną naszą reakcją będzie ban za prowokację administracji.  Skarga niesłuszna, można się rozejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...