Skocz do zawartości
DedFacker

 odrzucone [Admin] dedfacker

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: dedfacker
Wiek: 17 (za 3tyg. 18)
Doświadczenie (w byciu adminem): Bardzo duże
Znajomość AMXX (W skali 1-10):
8/10 
Staż w CS-sie: 9 lat
Steam / NonSteam: Steam
Dlaczego Ty: Nie będę owijał w bawełnę i wymyślał jakieś argumenty wyssane z palca. Serwerowi przyda się admin, bo na chwilę obecną nie widzę go na serwerze. Wróciłem na ten serwer po przerwie, gdyż moja przerwa od Cs'a trwała okrągłe 2 lata. Na serwerze często w godzinach porannych i popołudniowych nie ma adminów, a zauważyłem niestety, że panoszy się tam głównie chamstwo, totalna samowolka, nagminne łamanie regulaminu pod nieobecność adminów. Mógłbym się przydać, gdyż moje doświadczenie jest dość spore, zawsze byłem bezstronny, a ta cecha jest jedną z głównych na tym stanowisku, bo wiele razy spotkałem się z "kolesiostwem" czego bardzo nie lubię. 
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Teraz ogarniam ocenki w szkole co widać po mojej aktywności na serwerze, ale już końcówka, więc GT na pewno bardzo wzrośnie. 3-4h. 
Kontakt: TS3, Steam, PW forum, FB dla zaufanych. 
Link do GameTracker'a: 
https://www.gametracker.com/player/DedFacker/80.72.43.106:27022/

 

 

@RYBSON Widzę kolego, że dodajesz dużo od siebie. "Dodałeś kilka nie miłych słów na U@" Jak dobrze pamiętasz napisałem Ci, a wręcz zapytałem "Ty jesteś pierd****ęty?". Pytaj graczy czy jestem wybuchowy, bo nie sądzę :D Można sprawdzić logi, to był jednorazowy przypadek, a jeśli Ty sugerujesz się Tylko 1 przypadkiem to nie wiem jak Ty siedzisz na tak wysokiej randze gdzie trzeba być subiektywnym, kreatywnym itp.  

Pozdrawiam. 

Edytowane przez DedFacker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na tak, tylko błagam nie walcie tyle kolorków, bo oczy pieką :/

+ wiek

+ amx (jak masz niby 8, to możesz pomóc)

+Rozpiska o sobie

GT take se o, ale jak niby poprawisz, to git :D

+ Adminów jest maaało, więc kolejne rynce do pomocy się przydadzą :D

Powodzenia

" Serwerowi przyda się admin"  SERWERZE

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Tak

Chłopak coraz więcej gra, tak jak powiedział, ogarnie oceny i miejmy nadzieję że będzie jeszcze lepiej z graniem. 

Ogarnie na pewno, a kolejny admin się przyda. 

Zaraz będzie "dorosły" także to również na plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Nie 

Ostatnio wyrwałes ode mnie bana za kulturę po czym dopisałes kilka nie miłych słów na u@ 

Nie widzę tak wybuchowej osoby na stanowisku admina, nawet jeśli reszta jest w porządku 

@SadoS ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem narazie TAK a oto argumenty:

+wiek

+steam

+amxx

+adminów czasem braknie

-gt 

Jak dla mnie to podanie o tydzień za szybko ale jak godzinki wyrobisz to dlaczego nie.

Życze powodzonka :D

Pozdrawiam A3ro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ogarnij oceny, popraw gt i wtedy składaj podanie

1 godzinę temu, DedFacker napisał:

 Widzę kolego, że dodajesz dużo od siebie. "Dodałeś kilka nie miłych słów na U@" Jak dobrze pamiętasz napisałem Ci, a wręcz zapytałem "Ty jesteś pierd****ęty?". Pytaj graczy czy jestem wybuchowy, bo nie sądzę :D Można sprawdzić logi, to był jednorazowy przypadek, a jeśli Ty sugerujesz się Tylko 1 przypadkiem to nie wiem jak Ty siedzisz na tak wysokiej randze gdzie trzeba być subiektywnym, kreatywnym itp.  

?? Takie pytania zostaw dla siebie lub swoich znajomych a nie do osób z którymi masz zamiar współpracować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...