Skocz do zawartości
malyOP

 odrzucone Skarga na EMES

Rekomendowane odpowiedzi

Data/czas zdarzenia: 2019.06.05 - 15:11:39
Nick Admina/Gracza: eMeS
Dowód(Ss'y/Demko): http://mhpoch.hekko24.pl/bansmh/ban_list.php?bid=9193 (link tylko do bana) http://d1.hltv.org.pl/srv23614/HLTV-1906051502-de_dust2_long.dem.zip (demko)
Uzasadnienie: Grałem sb normalnie na serwie dostałem perka z bardzo wysokim skokiem no więc skakałem sb na żadne txt nie właziłem (tylko raz się zbugowałem w gołym niebie ale od razu zszedłem) I patrzę a tutaj nagle dostaje bana 30 min za TXT. to powiedziałem adminowi, że ma się (pi*******ć bo TXT nie wchodziłem i że piszę, skargę po czym wchodzę w Amx i patrzę a tam mam UB to myśle sb, że chyba zakumał, że nie wchodziłem na żadne TXT ale patrze a tutaj nagle ban na 3h. I nie rozumiem jak wgl on mógł to wziąć za TXT bo to, że jest słaby nie świadczy że musi od razu banować :P 
Świadkowie: SILVER, Peq, Krauliczek, zabujca 

Ps. Liczę na szybkie rozpatrzenie skargi bo według mnie admin nie wie po prostu na czym polegają TXT :) 

Edytowane przez malyOP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A i ja tam mam gdzieś go karać tylko liczę na szybkie UB albo przynajmniej zmniejszenie czasu bana bo przyznam że go wyzwałem i za to miał prawo mnie zbanować ale nie za txt :D  :p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przytoczę tylko nieliczne wejścia na txt

W demku:

6:00 wejście lecz za chwilę zszedl

6:05 wejście i przejście na resp tt

I ciągle odkąd dostał ten perk

Txt sluszne

 

Do tego gdy dostał bana za txt zwyzywal mnie, i nie to nie było "pi****l się" tylko normalnie wyzwiska jaki to ja nie jestem

Odbanowalem go, aby przedłużyć bana, akurat gdy pisałem banicje on wszedł i wyrwał akurat w momencie gdy wszedł ?

 

Dziękuję, ban sluszny

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dziękuje ale ban nie słuszny, ponieważ nie zbanowałeś mnie za pierwsze minuty tylko 5 minut przed banem poszedłeś na specta :p 

Więc tą 6 minute z demka wywnioskowałeś a nie z tego że siedziałeś i to jawnie widać na demku :p@this_eMeS 

Edytowane przez malyOP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Obserwowałem :)
Nie wiem po co w ogóle ta skarga, sam wiesz doskonale, że wchodziłeś na txt. Piszesz skargę, wstawiasz demo na którym widać, że łamiesz regulamin i jeszcze śmiesz się kłócić, że tego nie zrobiłeś. No przestań.
Ja już nic nie mam do dodania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 minuty temu, this_eMeS napisał:

Obserwowałem :)
Nie wiem po co w ogóle ta skarga, sam wiesz doskonale, że wchodziłeś na txt. Piszesz skargę, wstawiasz demo na którym widać, że łamiesz regulamin i jeszcze śmiesz się kłócić, że tego nie zrobiłeś. No przestań.
Ja już nic nie mam do dodania.

Powiem ci że nieźle tam masz skoro dla CB używanie perka który daje taki skok z ziemi że głowa w TXT wchodzi i dajesz za to bana to powiem ci że po co wgl ten perk jest na serwerze hmmmmmm? A i jestem 1000000000000000% pewien że nie obserwowałeś bo grałeś w tym momencie kiedy ten jeden jedyny raz wszedłem na TXT i ty tego nie widziałeś na pewno więc wiesz :p 

Edytowane przez malyOP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Człowieku, po co Ty się pograzasz? Dostałem zgłoszenie że wbijasz na txt i widziałem, że to robisz. Chyba trzeba być ślepym aby nie widzieć. 

Bez spamu, UBT niech zdecyduje czy ban słuszny czy nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przed chwilą, this_eMeS napisał:

Człowieku, po co Ty się pograzasz? Dostałem zgłoszenie że wbijasz na txt i widziałem, że to robisz. Chyba trzeba być ślepym aby nie widzieć. 

Bez spamu, UBT niech zdecyduje czy ban słuszny czy nie. 

Ty młody chyba nie wiesz co to TXT i nie masz po co kłamać, że mnie od początku mapy obserwowałeś xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...