Skocz do zawartości
smoothez

 pozytywne Ban na arence będąc czystym

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia:21.06.19 r
Nick gracza:polish Scream
Dowody: żadne
Świadkowie: caly serwer o godzinie 16;35
Uzasadnienie: nie mam cheatow, dostalem bana za lucky 1tap z uspa i przy banie wiadomosc " słabo się kryjesz " banujący : HighCunt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli admin uważa, że masz czity i  ma dowody na twoją winę, to może cię zbanować. Temat przeniosę do działu odwołań

 

@HighCunt zapraszam z dowodami na winę gracza. 24h 

 

@smoothez admin ma jeszcze 5 godzin na dostarczenie dowodów, w innym wypadku dostanie +1 na konto admina, a ty automatycznie UB. Poczekaj jeszcze i nie dodawaj więcej postów tutaj. :)

Edytowane przez Kyou
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rozpiska demka, (polecam Voice_enable 0, w przeciwnym wypadku proszę nie zwracać uwagi na droczenie się z NuromiS'em ale tak po koleżeńsku się można powiedzieć "wyzywaliśmy" tak przepraszam za to i też sorki za mój idiotyczny głos, ale z moim gardłem nie jest najlepiej ani też nie mam mikrofonu najlepszej jakości przez co brzmię, przepraszam za określenie, jak po kastracji):

3:10 - widać jaką reakcję ma nasz Scream (wydaje mi się to być wspomagane Aimem) jest to moment wspomagający dalsze rozpiski o szybkiej reakcji.

4:25 - Gracz przejechał kursorem prawie na przeciwnika, przez ścianę, (szybka reakcja jak na jego movement i prawdopodobnie nawet niskie godziny) i szybko zaczął strzelać po zauważeniu przeciwnika już poza osłoną jaką była barierka schodów 

5:20 - Gracz zauważył terrorystę, strzelał do niego, potem wcelowany przez ścianę w głowę na niego wychodzi nie trafiając, po przejściu na prawo nasz Scream flickuje na ciało przeciwnika przez ścianę.

5:40 - Wcześniej Polish nie sprawdzał pozycji z rogów pomiędzy skrzynkami a barierkami schodów, tym razem zrobił to gdyż przeciwnik był zrespiony na środku + sprawdza pozycje nie wcelowując się scopem ani razu, co wcześniej robił gdy jego przeciwnicy byli aktywni (chodzili biegali etc.), skacze, jest trochę wcelowany (bez scope) w AFKa (ale to już normalna reakcja na to, że przeciwnik nie wychyla, jest po prostu wcelowany w jakikolwiek resp), przeciwnik budzi się, Polish słyszy go dobrze i wyraźnie jak biegnie od prawej (a wcześniej jakoś usłyszał przebudzenie mocy przeciwnika, wrócenie z AFK) lecz nie reaguje (według mnie pod pretekstem żeby nie wyszło że ma cheaty)

6:18 - Gracz sprawdza pozycje z "obojętnością" jedynie pozycja gdzie znajduje się przeciwnik jest przez niego sprawdzana wcelowaniem się na poziom gdzie mogłaby się znajdować jakaś część ciała przeciwnika (głowa, klatka, ręka itp); po chwili ignoruje to, że został prawie postrzelony próbując sprawdzić jedną z bliskich pozycji respa przeciwnika jakby to chciał zignorować, że przeciwnik zaczyna wychylać (jak na jego wcześniejsze reakcje było to nie za szybkie)
Po ostatniej akcji gracz został przeze mnie zbanowany, dostałem wcześniej reporta od NuromiS'a i kogoś chyba jeszcze, że Polish Scream może posiadać Cheaty a konkretniej WH i możliwego SmoothAIMa lub jakiegoś innego AIMa tego rodzaju

Gracz wydawał mi się być podejrzany, wiem bo sam tak robiłem parę lat temu i przyznaję się do tego, z wielkim bólem, że cheatowałem (chyba około 5 lat temu zrobiłem konto specjalnie pod cheaty).

Edytowane przez HighCunt
edycja rozpiski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


8 minut temu, HighCunt napisał:

Ok, po uznaniu, że gracz jest czysty dostaję jakieś punkty?

Możesz dostać upomnienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...