Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: SirJunior
Wiek: 28
Doświadczenie (w byciu adminem): byłem już tu adminem.
Znajomość AMXX (W skali 1-10): wystarczająca. 
Staż w CS-sie: 10lat + na tej serwerowni chyba 4 lata +/-
Steam / NonSteam: Steam.
Dlaczego Ty: przyda się pomoc i mam dość męczenia Abu  by wbijał na serwer jeżeli coś się dzieje. 
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: różnie 2/3 h+
Kontakt: forum/steam w ostateczności Messenger
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/SirJunior/80.72.43.106:27022/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wszystko fajnie, ale kłamców nie lubię. Gt masz kozak, ale mimo wszystko na NIE

Ps. Skoro masz dość męczenia Abu, to było mnie nie usuwać ze znaj ;)

@SirJunior Nie udawaj niewiniątka ;)

Edytowane przez elo elo 350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Licz się ze słowami niby 18 lat masz a zachowujesz się jak dziecko.. rozumiem że potrafisz urazić gracza na serwerze.. prywatnie pisz do mnie co chcesz a nie znieslawiasz mnie w taki sposób na forum publicznym. @SadoS @aquax proszę o usunięcie wpisu bądź jakaś reakcję tego typu komentarze nie powinny mieć miejsca.

Edytowane przez SirJunior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie 

Na ten moment zamknięte są 2 podania dobrych kandydatów na admina. Osobiście nie spotkałem się z sytuacją żebyś łamał regulamin w jakikolwiek sposób ale moim zdaniem dwóch poprzednich kandydatów powinno zostać przyjętych A rekrutacja zamknięta, bo adminów jak dla mnie będzie już wystarczająco dużo żeby dbać o serwer. 

1 godzinę temu, SirJunior napisał:

Licz się ze słowami niby 18 lat masz a zachowujesz się jak dziecko.. rozumiem że potrafisz urazić gracza na serwerze.. prywatnie pisz do mnie co chcesz a nie znieslawiasz mnie w taki sposób na forum publicznym. @SadoS @aquax proszę o usunięcie wpisu bądź jakaś reakcję tego typu komentarze nie powinny mieć miejsca.

Czego niby ma o tym nie pisać? Skoro traktujesz jak traktujesz jakiegoś gracza na serwerze w taki sposób to ma prawo wspomnieć o tym w rekrutacji na admina. Przecież jeśli z jedną osoba masz "kose" to zaraz będzie kolejna i kolejna. Admin powinien być bezkonfliktowy a z wypowiedzi  powyżej i pewnie potem poniżej będzie wynikać, że taka osoba nie jesteś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chodzi o to niech poda jakieś konkretne dowody na te słowa a nie mnie znieslawial art. 212 ust. 2 w taki sposób bez jakichkolwiek dowodow.. ja nic do niego nie mam mści się za punk karny czy coś tam nie z mojej winy tylko byłego opiekuna przez co zaszło te całe nieporozumienie.

Chcesz proszę bardzo zamknij temat i po sprawie. 

Edytowane przez SirJunior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam, jako, że każdy może wyrazić swoje zdanie jestem na TAK. 
To, że admini są na "papierku" to nie znaczy, że często widnieją na serwerze. 
Regulaminu nie łamie,
Doświadczenie ma,
Często widuje w grze i nigdy nie zalazł mi za skórę, każde ręce do pomocy się przydadzą.
Tyle ode mnie.
Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...