Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Co jest wbijam sobie na serwer , ludzie piszą by puścić vote , mówię jakieś propozycje fy_snow szukam i nie ma znowu została usunięta brakuje nam małych map nie wiem po co je usówać to już nie lepiej jak by usónąć te mapy na których nikt nie chce grać ? . Ja bym prosił o przywrócenie tej mapki czy jest Taka możliwość ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ona jest, dość często się nią gra, ale w vote dla admina jej nie ma. 

// Co do map do usunięcia, to na tak, bo po co 4 Westy i 4 ratsy na serwie, a i 3  dd2.

Edytowane przez elo elo 350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


11 godzin temu, Nemezis ad napisał:

Co jest wbijam sobie na serwer , ludzie piszą by puścić vote , mówię jakieś propozycje fy_snow szukam i nie ma znowu została usunięta brakuje nam małych map nie wiem po co je usówać to już nie lepiej jak by usónąć te mapy na których nikt nie chce grać ? . Ja bym prosił o przywrócenie tej mapki czy jest Taka możliwość ?

@Nemezis ile masz lat?dzieci sie ucza od starszych braci w csa a do szkoly nie chodza

nie raz mi brak slow by sie wypowiedziec na takie tematy

Edytowane przez Meltor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


fps banana czy jakoś tak
tam się udać należy

świeżych map zaczerpnąć i graczom przynieść w darze

to co jest, jest ... nudne ....
dust, rats, west, eldo i tak w kółko macieju...
Świeżości, nie stęchlizny ...

 

PS: tam jest dużo świetnych, małych map które się wręcz proszą by je tutaj dać...

...oddajcie zimę :(

 

Edytowane przez Losik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli dobrze rozumiem o co Ci chodzi to nie możesz nominiwać małych map dlatego że są one dostępne tylko po wpisaniu "mała mapa" gdy jest do 8 graczy, a nie zawsze. Nie bardzo widzę to, żeby szło grać powiedzmy pool_day w 20 osób ;)

Co do dodania nowych map, to nie koniecznie te nowiutki mapki coś dadzą z racji że wielu graczy ucieka po prostu gdy nie znają mapy i nie chcą po prostu takich grać.. 

Znam to z doświadczenia... Dlatego nie ma mapek typu construction_lethal(?), De_port i tak dalej, które były ale ludzie po prostu wychodzili na czas tych nowych map, a niektórzy z nieznanych mi przyczyn po prostu nie mogli na niektóre takie mapy wchodzić. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...