Skocz do zawartości
  Brain

  Skany

  Przy pełnym serwerze występuje problem ze skanami, gracze mają na tyle obcykane miejscówki, że wiele osób zanim gdzieś się ruszy ginie od skanów. Proponuje wyłączyć pokazywanie DMG przy skanowaniu, z tego co wiem da się to łatwo zrobić, tak aby przy samym skanowaniu nie pokazywało czy zadajemy DMG. Ograniczy to trochę skany, a bardziej doświadczeni gracze i tak coś przeskanują "na słuch". 

  Udostępnij ten post


  Link to postu
  Udostępnij na innych stronach

  No cóż z tego co pamiętam ten wątek odkąd gram na tym serwerze przewija się już chyba z czwarty raz. Było nawet głosowanie na ten temat i taki pomysł za każdym razem upadał. Mniej doświadczeni gracze uwielbiają jak pokazuje zadane obrażenia i to nie tylko przy skanowaniu. A jak mówisz doświadczeni gracze potrafią unikać miejsc które można przeskanować. Taka zmiana źle wpłynie na frekwencję na serwerze a tego nie chcemy. Żeby jednak nie było, że wszystkie pomysły negujemy odgórnie temat zostawiam otwarty do wieczora jeżeli spadnie deszcz postów za wyłączeniem od nie tylko starych wyjadaczy administracja zastanowi się nad taką zmianą.

  Udostępnij ten post


  Link to postu
  Udostępnij na innych stronach

  Na chwilę obecną największym problemem są 2he i awp dostępne z menu vipa, a nie skany. Niech nauczą się biegać jak należy to i skanów nie dostaną zbyt wiele. Temat głównie odnosi się do skanowanej anarchi, gdzie ludzie dostają skany, gdy próbują wejść na longa. B to inna bajka i sami sobie winni są, albo się wbija albo się ginie.

  Jak dla mnie odpada. Serwer można zbalansować w inny sposób.

  Udostępnij ten post


  Link to postu
  Udostępnij na innych stronach

  watekzamkniety.png
   

  Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
  Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

  Pozdrawiamy,
  Zespół Multi-Head.pl

  Udostępnij ten post


  Link to postu
  Udostępnij na innych stronach
  Gość
  Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  ×