Skocz do zawartości
youngsivvek

 odrzucone Młody grajek na admina

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: youngsivvek
Wiek: 18
Doświadczenie (w byciu adminem): Jakimś ogromnym doświadczeniem się nie mogę pochwalić ale coś tam wiem.
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 5
Staż w CS-sie: 8 lat
Steam / NonSteam: Steam
Dlaczego Ty: Mam dużo wolnego czasu i chciałbym znaleźć jakieś odpowiedzialne zajęcie.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 3-5 godzin
Kontakt: https://steamcommunity.com/profiles/76561198142758304/ jeśli ktoś by chciał mogę również podać facebooka.
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/youngsivvek/80.72.43.106:27022/

Edytowane przez youngsivvek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Vac na steam wyjaśnia wszystko xD

A i podaj gt, a nie steam

NA NIE

To jesze bardziej XD

Edytowane przez elo elo 350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To było kupić konto, które VACA nie posiada. Vac to Vac, nie ważne czy Ty grałeś czy ktoś inny. Masz na koncie, a u nas to nie przejdzie. 

Kup nowe konto i spróbuj później, teraz na wielkie Nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak jak koledzy wyżej napisali z VAC przekreśla twoje szanse na admina. Gdyby nie VAC na steamie to byłbym na tak. Kup nowe konto tak jak napisał emes i dopiero wtedy składaj podanie.

Pozdrawiam A3ro

Edytowane przez A3ro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nawet jeśli kupisz nowe konto dla mnie jesteś zbyt anonimowy, nie zauważyłem większego kontaktu, czy tez zaangażowania. Na serwerze ledwo ponad wymagane 30h, też trochę mało. 

Dla mnie Nie tym  razem, spróbuj za dwa tygodnie :)

Edit. 

Do tego teraz tak spojrzałem na GT dokładniej bo piszesz że poświęcasz tak 3-5h a wyglada to tak że przez te wszystkie Twoje dni raz miałeś 5h, raz okolo 4h, dwa razy lekko ponad 3h, raz 2,5h prawie a dalej to już ciężko nazwać 3-5h, więc już lepiej napisać mniej a nie sobie zawyżać.. ;)

 

Edytowane przez Vix33nek!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Nie.

Czasem jesteś, od momentu złożenia podania Twoje GT wygląda jak wygląda, więc te hasło"czas wolny" to jakby przynęta.

VAC to VAC.

U@ ciężko od Ciebie dostrzec.

I to w sumie tyle z mojej strony.

Screenshot_20190705-072253.png

Edytowane przez Losik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...