Skocz do zawartości
Shavved.

 zamknięty Reset Serwera

Rekomendowane odpowiedzi

Ta propozycja bedzie polegała na resecie serwera( reset skinów euro,topki itd.) reset może się odbyć 28-29-07-2019. Kiedy  będzie miał  Vister czas. Dlaczego reset? Tak naprawde jestem tu nowy,a z tego co patrzałem w archiwum reset ostatni byl 28 lipca 2018 roku. Już mało osób gra,bo wszyscy prawie wszystko mają. Ja po godzinie czasu grania zdobyłem 29 topkę,więc można powiedzieć, że nie ma tam żadnego poziomu,jak narazie,bo Ci co  grali i mieli top15, był jakis poziom trudności,ale teraz Co Ci grają nie ma żadnego poziomu. Dzieki za wyrozumiałość i proszę o pozytywne rozpatrzenie tej propozycji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem  na nie ,ale zaproponował bym zmianę csgo moda z Jackpota na normalnego takiego jak był kiedyś bez żadnych dolarów itp. tylko prawilne klucze i szrzynki xd. Osobiście brakuję mi np csgo mod #5 ,mam nadzieję ,że jeszcze kiedyś powróci :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dnia 27.07.2019 o 20:16, MlodyToJa napisał:

Jestem  na nie ,ale zaproponował bym zmianę csgo moda z Jackpota na normalnego takiego jak był kiedyś bez żadnych dolarów itp. tylko prawilne klucze i szrzynki xd. Osobiście brakuję mi np csgo mod #5 ,mam nadzieję ,że jeszcze kiedyś powróci :(

Zapraszam na Pochylnie xD 

Reset był niedawno. Następny będzie pewnie za około 2msc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...