Skocz do zawartości
Gumi555

 zbanowany hax

Rekomendowane odpowiedzi

Nick cheat'era: theLEGEND [t] 
Godzina, data zdarzenia: 27.07.2019, ~~ 19:30 - 20:30
Mapa: D2
Serwer: ODD2
Link do demka: http://wyslijto.pl/plik/pj5ragcl4q
STEAM_ID/IP: 83.13.61.229:27005 STEAM_0:0:6920831
Uzasadnienie:  wh

5:02:46 - prefire
5:37:05 - odwraca się bo myśli ze FB ale już wcześniej na modelu miał cel
8:19 - chciał rzucac 2 fb ale widział, że wybiegają, pierwszego zabił i od razu celownik na modelu na drugim ( gdzie tego nie było słychać a strzelil w momęcie jak legend juz prefire strzelal)
9:40 - wcelowany w typa na gali
10:49 - prefire
12:40 - wg mnie tutaj też czekał na Szampona pomimo tego ze cpl_pr0 grał, ale jak wiemy Szampon ma lepsze haxy i sie nie udało :D (demko na szampona w następnym odcinku :) )
16:23 - warto sprawdzić też tą akcję
19:56 - tt sie cofnął a ten już prefire
20:07 - refleks

 

edit: poza tym kiedy wybiegam zza winkla wiem kiedy mogę wyłapać banie a kiedy to jest jawne prefire a mapę wcześniej ze 2-3 razy przyjąłem taka bułę ze to jest nierealny refleks a , że miał już SS robione i nic nie wyszlo to postanowiłem nagrać.

Pozdrawiam, Tomasz Cie~

Edytowane przez Gumi555
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

5:02:46 - prefire // dokładniego było go widać B-

5:37:05 - odwraca się bo myśli ze FB ale już wcześniej na modelu miał cel // czysta akcja  wchodzi lekko wcelowany widzi ze leci FB to się odwraca  ( jak ty chcesz banowac za takie akcje to lepiej napisz rezygnacje) b-

8:19 - chciał rzucac 2 fb ale widział, że wybiegają, pierwszego zabił i od razu celownik na modelu na drugim ( gdzie tego nie było słychać a strzelil w momęcie jak legend juz prefire strzelal)  // nic specjalnego. Rzucił FB i zaraz było słychać kroki zabił jednego to chyba normalne ze dalej wchodzi wcelowany.. b- 

9:40 - wcelowany w typa na gali  // serio? wcelował się w schody i potem było słychać b-

10:49 - prefire  // nic w tym dziwnego nie ma  czysta akcja b-

12:40 - wg mnie tutaj też czekał na Szampona pomimo tego ze cpl_pr0 grał, ale jak wiemy Szampon ma lepsze haxy i sie nie udało :D (demko na szampona w następnym odcinku :) )  // hahahaha po ma być rozpisana spalona akcja ? serio k***a gościu za takiego akcje można caly serwer zbanować b-

16:23 - warto sprawdzić też tą akcję  // widział b- 

19:56 - tt sie cofnął a ten już prefire  // widział kawałek modelu dlatego strzelil b-

20:07 - refleks   // to camo co wyżej było widać b-

 

ogólnie demko jedno z łatwiejszych do oceny.Widać ze gracz ogarnia gierke i to tyle nic podejrzanego tu nie ma   /// CZYSTY 

Z tego co zauważyłem próbujecie go na siłe spalić bo was bije na serwerze a wy nie potraficie zrozumieć ze nie każdy jest takim drewnem jak wy tyle ode mnie :)) 

@D A R K 1 3 3 7 zoba już 2 rozpiska na cb hah gówna płaczą haha auuu

 

 

Edytowane przez hpp 4.0 1 3 3 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Gumi555 tak jak Ci pisali na u@ inni admini, nie potrafisz rozpisywać :D Zjem obiadek i włączę demko na spokojnie i Cie nauczę gdzie robisz błąd

 

ROZPISKA: 

5:02:46 - prefire // Dobry prefire, jakby to był prefire, to bym trafił w niego, widziałem ze mi mignął na planszy w gierce, to strzelałem XD Normalne zachowanie b-
5:37:05 - odwraca się bo myśli ze FB ale już wcześniej na modelu miał cel // flesz lecący mi pod nogi, to co mam ryzykować nabić się na niego, i strzelać w przypadkowe miejsca i modlić się żeby trafić w model XD ? b- ps. Miałem dodatkową pomoc, więc liczyłem na swojego kompana, że mnie ochroni był bliżej BS/a, więc prawdopodobnie mleka nie dostał.
8:19 - chciał rzucac 2 fb ale widział, że wybiegają, pierwszego zabił i od razu celownik na modelu na drugim ( gdzie tego nie było słychać a strzelil w momęcie jak legend juz prefire strzelal) // Nie wiem czy kojarzysz komende " jedno tępo" na ff/a tego nie usłyszysz, możesz podziałać instynktownie i wbiec zaraz po swoim kompanie z teamu na BS'a, albo z automatu to robisz. Wszystko zależy od szczęścia czy nie zginiecie w środku tunelu, jak widać model prawie wyszedł w BS'a więc tamten odrazu biegł za nim, moje zachowanie jak najbardziej naturalne było, zabijam 1 wychylam się by wyciągnąc drugiego, jeżeli takowy był by. Ohh ludziska ludziska... b-
9:40 - wcelowany w typa na gali  // słyszałem moment gdy z mida strzelal z awp więc stąd moje przypuszczenia, że mógł pobiec w kierunku gali... skoro na longu próbowali wyjść  generalnie i tak ta czasówka jest bezsensu, bo myślący ludzie, gdy widzą, ze próba jest podejścia pod A z longa, to wiadomo, że część  TEAMU, może iść galą, więc zachowanie moje jest tak samo naturalne jak reszta :) Wyczekanie danej pozycji, jest czymś normalnym + przewaga mojej bronii famas + burst, na dystans w moich rękach nie do przejścia. b-
10:49 - prefire - XDDDDDDDDDDDDD dobry prefire, wiem że enemy jest zaraz za boxem, po oddawanych strzałach faktycznie wcelowanie się w pozycję gdzie wiesz gdzie jest model, jest czymś nie zwykłym dla Ciebie, rozumiem. b-
12:40 - wg mnie tutaj też czekał na Szampona pomimo tego ze cpl_pr0 grał, ale jak wiemy Szampon ma lepsze haxy i sie nie udało :D (demko na szampona w następnym odcinku :) )  // Nie pamiętam czy dostał HE, i czy zadałem mu jakiekolwiek obrażenia, lecz podejście pod tą miejscówkę było czymś złym? Wiele moich akcji jest zależne od rzeczy dziejących się na radarze, wytłumaczę Ci to na prostym przykładzie, sytuacja jest was 2/3 na A, reszta okolice B / midda, patrzysz na radar nikt nie jest wcelowany w okolice Anarchii przykładowo, więc jest jakąś możliwość, że enemy będzie podchodził, bo wie, lub przeczuwa że może być mniej zaludniona skoro, jego teammate padają jak muchy pod B. Proste rozwiązania, taktyk na ffa, brak często są to zagrania z du*y na odwal się, ale nie w przypadku moim :P b-
16:23 - warto sprawdzić też tą akcję  // co w tym dziwnego? Żeby chociaż jakiś szejk był czy coś ://// Ajććć poza tym jeżeli ty jestes głuchy, i masz słuchawki z biedry jednorazówki, to nie znaczy, że inni też mają ten sam problem, ja doskonale słyszałem, że uciekają pod anarchię, bądź okolice stąd moje stopniowe wychylanie... Matko bosko XD
19:56 - tt sie cofnął a ten już prefire   // przyznał bym Ci tu plusika nawet jakbym tego modelu nie widział... Ale niestety skrawek ciałka zauważyłem =) Jak grasz na rozdziałkach 1024 itp to nic dziwnego ze możesz ty nie zauważyć xD Dodatkowo polecam Ci pogrzebać w ustawieniach NVIDI, poradniki masz na yt XD 
20:07 - refleks // mUwi sie lefreks. No słyszę AWP i się wcelowuję za boxa, by mnie koleś zza rogu nie trafił jakby tam był XD 

 

Skąd ty się urwałeś mój drogi? Jakbyś zagrał porządnego mixa, z ludźmi co potrafią grać byś wyszedł po 2 rundach XD

Edytowane przez D A R K 1 3 3 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...