Skocz do zawartości
D A R K 1 3 3 7

 odrzucone theLEGEND [t] - Legenda CS

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: theLEGEND [t]
Godzina, data zdarzenia: 28.07.2019 - 15:52:41 
Mapa: dd2 
STEAM_ID / IP: STEAM_0:0:6920831
Uzasadnienie: 

Powód Bana czitujesz/demo forum  z tego poproszę demko, a także z tego tematu  Dziękuję za uwage :) Czekam z niecierpliwościa 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


CLICK

 

12:36;  Pixel trigger 1/4
13:54;  kolejny pixel 1/2
14:00;  Meh. Nawet nie wycelowane w ttk'a. Seria w skrzynie. 1/4
14:37;  Ostatnia seria nie idzie w cel - głowa. 1/4
15:12;  ???? Pierw przesunąłeś zgodnie z espem celownik mimo tego, że go nie widziałeś, następnie ten spóźniony strzał. 1/4
15;51;  Ciało obok, trafia pierwszą głowe. 1/4
16:40;  Przykład użycia espa. Ani razu w ten sposób nie wybiegłeś zawsze była gala, teraz głupa strzelasz na midzie i przechodzisz na b. Nie sprawdzasz w ogóle mida podczas obrony b.
16:59; Było obok głowy.
17:58;  Znów brak wycelowanej głowy. 
19:47;  ESP rzucasz smoga, zaraz po rzuceniu HE chowasz się przed gościem, bo już był za blisko, kolejny rzucasz jako pre. 
20:20;  za********e sprawdzasz komin+lewą stronę od bramy.
21:55;  2 smogi + połowa flesha, a i tak zabijasz sudda na gali.

 

Wniosek:

Palisz głupa. Co innego strzelasz, co innego trafiasz, nie potrafisz nawet konsekwentnie grać, gdzie w określonych sytuacjach, zachowujesz się zupełnie inaczej niż powinieneś.
Obecnie jesteś zbanowany na 80% sieciach, przeglądając tematy widziałem jakie cyrki odstawiasz. Bany z antyguarda, ssy, demka łykasz wszystko jak leci.
Podsyłam jeszcze tutaj @71. byłego sędziego, by się wypowiedział.

Edytowane przez Cocona_!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


27 minut temu, Cocona_! napisał:

CLICK

 

12:36;  Pixel trigger 1/4
13:54;  kolejny pixel 1/2
14:00;  Meh. Nawet nie wycelowane w ttk'a. Seria w skrzynie. 1/4
14:37;  Ostatnia seria nie idzie w cel - głowa. 1/4
15:12;  ???? Pierw przesunąłeś zgodnie z espem celownik mimo tego, że go nie widziałeś, następnie ten spóźniony strzał. 1/4
15;51;  Ciało obok, trafia pierwszą głowe. 1/4
16:40;  Przykład użycia espa. Ani razu w ten sposób nie wybiegłeś zawsze była gala, teraz głupa strzelasz na midzie i przechodzisz na b. Nie sprawdzasz w ogóle mida podczas obrony b.
16:59; Było obok głowy.
17:58;  Znów brak wycelowanej głowy. 
19:47;  ESP rzucasz smoga, zaraz po rzuceniu HE chowasz się przed gościem, bo już był za blisko, kolejny rzucasz jako pre. 
20:20;  za********e sprawdzasz komin+lewą stronę od bramy.
21:55;  2 smogi + połowa flesha, a i tak zabijasz sudda na gali.

 

Wniosek:

Palisz głupa. Co innego strzelasz, co innego trafiasz, nie potrafisz nawet konsekwentnie grać, gdzie w określonych sytuacjach, zachowujesz się zupełnie inaczej niż powinieneś.
Obecnie jesteś zbanowany na 80% sieciach, przeglądając tematy widziałem jakie cyrki odstawiasz. Bany z antyguarda, ssy, demka łykasz wszystko jak leci.
Podsyłam jeszcze tutaj @71. byłego sędziego, by się wypowiedział.

12:36;  Pixel trigger 1/4 // gdzie tu tu widzisz triggera? normalny kask, naucz się strzelać to pogadamy XD I doucz się co to trigger i jak działa IKS DE
13:54;  kolejny pixel 1/2 // MAM ROZUMIEC ZE TY CZEKASZ PARE SEKUND JESZCZE ZANIM ODDASZ STRZAŁ xd NIE WIESZ JAK DZIALA TRIGGER TO SIĘ NIE ODZYWAJ PROSZĘ CIE. TRIGGER AUTOMATYCZNIE STRZELA ZA CIEBIE PO NAMIERZENIU MODELU TU WIDAĆ, JAK BYK ŻE ODDAJE SAM STRZAŁY. ps. pobierz sobie jakiegoś haxa, i spróbuj grać na triggerbot'cie activated. POWODZENIA że trafisz cokolwiek XDDDDDD nie mając wprawy w strzleaniu haha
14:00;  Meh. Nawet nie wycelowane w ttk'a. Seria w skrzynie. 1/4 // NIE WCALE W NIEGO NIE NACELOWALEM W CALE HAHAHAHAHAHAHAHAHAH UMYJ OCZY XD 
14:37;  Ostatnia seria nie idzie w cel - głowa. 1/4 // SLEPOTA XDDDDDDD 
15:12;  ???? Pierw przesunąłeś zgodnie z espem celownik mimo tego, że go nie widziałeś, następnie ten spóźniony strzał. 1/4 // JEDYNY STRZAŁ KTÓRY W TYM WSZYSTKIM MI SIĘ NIE PODOBA B+
15;51;  Ciało obok, trafia pierwszą głowe. 1/4 // HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHHAHA NORMALNIE CELOWAŁEM SPÓJRZ JAK IDZIE MI CELOWNIK W STRONE JEGO ŁBA xd 
16:40;  Przykład użycia espa. Ani razu w ten sposób nie wybiegłeś zawsze była gala, teraz głupa strzelasz na midzie i przechodzisz na b. Nie sprawdzasz w ogóle mida podczas obrony b. // HAHAHHAHAH NIE BIERZ SIE CHŁOPCZE ZA ROZPISKI BO MIERNIE CI TO WYCHODZI, GENERALNIE SKANOWAŁEM BO ZAWSZE ALBO KTOŚ PRZEBIEGA BO STOJĄ NA RESPIE WCELOWANI Z AWP ALBO WRACAJA Z PRZED GÓRNEGO 
16:59; Było obok głowy. // HAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHHAHAHHAHAHHA NIE WIERZE W CB SERIO CZASAMI WYSTAWAŁ MU SKRAWEK ŁBA NIE WIEM KTO CIE  UCZYŁ ROZPISYWAĆ, ALE WEŹ GO ZABIJ XD 
17:58;  Znów brak wycelowanej głowy.  // NIE W CALE NIE BYŁO GŁOWY NA 1/4 XDDDDDDDD WCALE HAHAHAHA 
19:47;  ESP rzucasz smoga, zaraz po rzuceniu HE chowasz się przed gościem, bo już był za blisko, kolejny rzucasz jako pre. // TY SIĘ NIE CHOWASZ NIGDY JAK KOLEŚ cI WYCHODZI Z GÓRNEGO NA B GDY TY TRZYMASZ GRANAT W RĘCE TO IQ - 20 DLA CIEBIE XDDDD SŁYSZAŁEM, ŻE PODCHODZI TO SIĘ SCHOWAŁEM PROSTE =)
20:20;  za********e sprawdzasz komin+lewą stronę od bramy. // HAHHAHAHAHAH GDY NIE WIEM GDZIE JEST OPONENT, TO NIE ZAWSZE SPRAWDZAM INNA MIEJSCÓWKĘ, GDYBYM ZOSTAŁ 1VS1 BYM SPRAWDZIŁ, MIAŁEM KOMPANÓW DO POMOCY, WIĘC JEŻELI BYM PADŁ, TO RACZEJ TEAMMATE BY SOBIE Z NIM PORADZILI =) 
21:55;  2 smogi + połowa flesha, a i tak zabijasz sudda na gali. // NORMALNE SKANY ŁBIE. JA PRDL.

 

 

GOŚĆ SZUKA CZASÓWEK NA SIŁĘ, NIE BIERZE CZYNNIKÓW ŻADNYCH POD UWAGĘ, RADARU, DŹWIĘKU STRZAŁÓW, TUPANIA, KTOŚ MU POWIEDZIAŁ, ŻE JESTEM ODJEBANY I PRÓBUJE MNIE SPALIĆ NA SIŁĘ NIE MAJĄC ŻADNYCH PORZĄDNIEJSZYCH CZASÓWEK WYRAZU WSPÓŁCZUCIA, DLA TWOJEGO IQ

Edytowane przez D A R K 1 3 3 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


11:13 +/-B

12:35 Nawet go nie widział.... +B

12:40 to samo +B

12:59 Mógł widzieć kawałek głowy +/-B

14:00 fajny trigerrek hpp? +B

14:44 fajnie ci leci celownik na tą głowe zmniejsz smooth :)+B

15:14 Niedość, że triggerek to jeszcze esp :D+B

15:19 fajny trigger +B

17:00 Niezłe wh ;)+B

17:40 Kolejny przykład twojego zajebistego triggera z hpp XD +B

19:22 Było słychać kroki -B

19:51 -B

20:11 Słyszałeś kroki okej, ale tutaj jest kolejny przykład twojego zajebistego triggera :)+B

Według mnie spalony

@WaRninG1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...