Skocz do zawartości
niesmiec

 zamknięty Prawo ponad wszystko

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry

Postaram się pisać krótko i rzeczowo. Jeśli nie wyjdzie, przepraszam :D Otóż,  mam wrażenie, ze admini są często nadgorliwi w dawaniu banów. Przynajmniej jeśli chodzi o bany dawane mojej osobie. A to sentry źle postawione, a to trutka przed 7 sekundą rundy postawiona, a to jeszcze predator za szybko puszczony. Ja rozumiem, że regulamin, i wszelkie zasady są tworzone po to by grało nam się przyjemniej i ogólnie fair. Jednak często mi te działania adminów (czy może jednego admina)  wyglądają na manifestacje stanowiska "prawo ponad wszystko", czyli "mogę banować, więc banuję". I tutaj nie wiem czy czynią tak z poczucia obowiązku, czy raczej po złości. Musiałbym tutaj każdy przypadek z osobna opisywać, a troszkę już się tego nazbierało więc dam sobie spokój.

Kochani admini sugerowałbym podchodzić do każdego przypadku z osobna i decydować czy np, dane sentry naprawde uniemożliwiło dojście do bs'a, czy tylko je utrudniło. Czy dana rakieta predator nie daję przeciwnikowi wyjść z respawnu i czy trutka położona na mapie pool_day przed 7 sekundą to zagranie nieuczciwe z mojej strony. Jeśli już ktoś postanowi twardo trzymać się regulaminu, to chciałbym żeby trzymał się go CO DO LITERY!

Tam są wypisane konkretne mapy co do predatora i skanowania. Nie ma nic co do stawiania trutek przed 7 sekundą rundy. I zdziwiłbym się gdyby było, w końcu trutka to nie rakieta ani błyskawicą, którą można od razu na wroga uderzyć, nie dając mu wyjść z respawnu.

Co do punktu gdzie "Również nie stawiamy truki truciciela na BS oraz przy Hostach..."  to tu bym zmienił tą część regulaminu. Trutka trwa kilka sekund. Utrudnić może zabranie hostów czy rozbrojenie paki ale ich nie uniemożliwi. Często na mapach z zakładnikami respawn jest zaraz przy hostach.(np italy2) Kilka sekund i wróg jest już przy mnie, więc automatycznie kładę trutkę żeby ubić gada. Ale nie, nie mogę tak czynić bo przeszkadzam przy zabraniu zakładników. Ja jeszcze nie widziałem żeby taka ninja wbiła się do tego domku w kilka sekund po rozpoczęciu rundy żeby zabrać hosty.  Wbija się żeby sprzedać kosę pod żebra i tyle. A jak rzucę trutkę to jej zepsuję taki piękny rush i później płacz , że przy hostach trutka.

Troszkę przydługo wyszło. Przepraszam i pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do trutek to tak samo jak z rakietami. Tak jak sam podałeś np. Na pool-day i innych małych mapach nie można używać piorunów, rakiet i trutek przed 7 sekundami. Taka trutka przed 7 sekundami też potrafi zrobić robotę. Na takich małych mapach taka trutka co działa przez te pare sekund utrudnia gre bo nie można podejść ani nic bo natychmiastowo może ci połowe hp zabrać przez co ludzie nie mają jak przeraszować ani nic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


"Na pool-day i innych małych mapach nie można używać piorunów, rakiet i trutek przed 7 sekundami." Właśnie co do trutek to w regulaminie nic nie ma o 7 sekundach. A że utrudnia robotę? O to właśnie chodzi, żeby trutka powstrzymała rush.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Najwidoczniej skoro dostajesz tyle banów, łamiesz regulamin, bo jakoś odwołań nie widziałem a zazwyczaj bany za nic są zgłaszane. Skoro uważasz że jakiś ban jest niesłuszny, zapraszam do działu odwołań, tam admin zostanie poproszony o dowody i okaże się czy ban słuszny czy też nie. Nie musisz mi tego opisywać czy też rozrysowywać, ale możesz napisać na priv, nick admina oraz Twój i sprawdzę sobie częstość banów. 

Admini za darmo, na złość nie banują raczej, jeśli tak myślisz - zgłoś.

Jeżeli admin już podejmuje decyzje o banie, musi być pewny że robi dobrze, w przeciwnym razie przy odwołaniu dostanie ostrzeżenie, dlatego właśnie zachęcam się odwoływać.

Część regulaminu zostaje bez zmiany. Temat zamykam, zapraszam na priv jak masz taka potrzebę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...