Skocz do zawartości
niesmiec

 zamknięty Skarga na elo elo 350

Rekomendowane odpowiedzi

W regulaminie nic nie ma o trutkach przed 7 sekundą. Na co zwróciłem 2 razy uwagę na czacie przez u@.

Oprócz tego ten 7 sekund to bardzo wybiórczo sprawdzają. 2 razy mina postawiona przed 7 sekund i raz predator puszczony przed 7 sekundą. Wszystko na tej samej mapie gdzie ja dostałem bana.

Już raz pisałem, jak już admini chcą być tacy regulaminowi to niech się stosują W PEŁNI do tego regulaminu.


[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] You are banned from this Server! 
[AMXBans] There are 23 minutes and 9 seconds left of your ban. 
[AMXBans] Banned Nickname : Wodecki 
[AMXBans] Reason : ' trutki przed 7 sekuną. naucz się : ) ' 
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Multi-Head.pl 
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 8553495 ' 
[AMXBans] Your IP : ' 83.9.125.36 ' 
[AMXBans] =============================================== 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nauczysz się kiedyś, że TRUTEK/KSÓW/RAKIETEK/PIORUNÓW i SCANÓW przed 7 sekundą nie wolno? Dostałeś wiele razy upomnienie, ale one nic nie dawały.

2:02 - Trutka w 2:26, 3 sekundy jeszcze i wszystko OK, ale nie po co to komu.

9:34:87- Trutka 2:24 sekunda, ale mimo wszystko przed 7 sekundami.

10:15 To samo 2:28.

10:34:70+ To samo co wyżej

Po tych akcjach dostałeś bana i powiedz mi, czy Ty serio uważasz, że trutki nie przeszkadzają? Co jeśli położysz gdzieś obok bsa na swoim respie a ktoś chce pakę podłożyć? :)

MOIM zdaniem powinno być w reglaminie napisane, że nie wolno trutek przed 7 sekundą, bo nie każdy to wie :)

 

 

 

HLTV-1908011146-fy_pool_day.dem (1).zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeszcze raz: w regulaminie nie ma o trutkach przed 7 sekundą rundy! Tego dotyczył post i tutaj  powinienem skończyć :D

Ale...

Trutki przeszkadzają i mają przeszkadzać, po to są. Trutka to nie mina. Znika po paru sekundach. Ja nie rushuje z trutką na wasz bs. żeby szybko natłuc ludzi co sie jeszcze nie ruszyli.

Co do paki i hostów to  już inna sprawa ale też mogę coś dać od siebie. Jeśli ktoś chce bombe podlozyć to może to zrobić. Może mam w niego jeszzce nie strzelać? :D Tak samo z hostami.  Trutkę można ominąć, jest widoczna.  To nie jest błyskawica, czy rakieta wysłana z respa na respa. Przed tymi nie można sie obronić ani praktycznie ruszyć z respa. Trutka ma chronić mnie przed rushem druzyny przeciwnej i w tym celu się sprawdza. Nie fair było by to, że mam czekać 7 sekund gdy wróg po 3 już jest 2 metry ode mnie.

Aha i nigdy nie dostaje upomnień. Zawsze dostaje od razu bana. A PÓŹNIEJ admin piszę, że czegoś tam nie wolno. To tak jakby policja cię zatrzymała i dała ci mandat, a zaraz później upomnienie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nawet na demku widać jak pisze na tym @@ pierdzielony komunikat, chyba, że ślepy jesteś i nie widzisz.

 Podam przykład: Mapa cs_italy2. Ty jesteś w TT kładziesz swoją trutkę na dole albo na dachu domku z hostami, a przeciwnik wchodzi oknem i zaczyna go coś bić, a chce wziąść hosty, ale pada bo jak 3 trutki na sobie postawisz to zabiją w 2 sekundy skoro 1 po 70 bije ;) i jak ma wziąś hosty?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 godzinę temu, elo elo 350 napisał:

 

MOIM zdaniem powinno być w reglaminie napisane, że nie wolno trutek przed 7 sekundą, bo nie każdy to wie :)

 

 

 

 

A to Ty  swój regulamin masz czy jak? 

Stosujesz się do regulaminu serwera - proste i logiczne.

Sam napisałeś że twoim zdaniem "powinno" to być w regulaminie, powtórzę "powinno" i na dodatek twoim zdaniem, ale skoro nie ma to tak trochę wymyślasz własne punkty w regulaminie. 

@LOLSON #ZW

 

Proszę też już więcej nie spamować, ktoś z wyższej to zakończy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...