Skocz do zawartości
ziomek00725

Jak namówić rodziców na nowy komputer?

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie, komputer by kosztował 2500, rozmawiałem z mamą i powiedziała że się dołoży połowę jak uzbieram, ale tata... Sam ma laptopa, i mówi że jak się popsuję to kupią nowy, był kiedyś tam upgrade ale nadal jest słaby... Strony mi się zacinają! Komputer ma 9 lat... Pomożecie? :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Do roboty idź. Wszyscy by coś chcieli a nikomu robić się nie chce. ...

 

A taniej jest podzespoły wymienić na nowsze. Za 1000zł już możesz sobie dobre rzeczy dokupić aby ładnie działał.

 

 

Z drugiej strony polecę zrobić formata. Zapchany gównem zawsze słabo działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Znajdź jakiegoś dobrego żula z kontem. Załóż na niego allegro, podepnij konto, wystaw dwie kamerki GoPro lub coś innego tak żeby wyszło około 2000zł. Dopisz że są lekko używane (taka sama ściema jak wystawiasz coś innego). 

 

 

 

Hajs wpłynie na konto żula, dzielicie się 50/50 i gitarka.

 

 

 

 

 

PS: wszystko robisz z kafejki, w szkole lub w klatce na lapku gdzie masz dostęp do kolegi wifi (żeby cie nie powiązali z niczym jak żul się rozsypie tzw. kiepskiej jakości żul)

 

 

 

Pozdr.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja to mimo wszystko zamiast kombinowania wolałbym być szczery i powiedzieć, że krzyże 2000 lat temu miały lepsze podzespoły niż ten komputer.

 

Jeżeli rodzice mimo to się nie zgodzą, to odpuść. 2,5 (słownie: dwa i pół) kafla to sporo pieniędzy, więc to nie jest inwestycja, na którą da się kogoś naciągnąć w dwóch zdaniach.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...