Skocz do zawartości
venividiwandi

 zamknięty Dziwna sprawa [CS:GO]

Rekomendowane odpowiedzi

Siedzę na forum, zamykam przeglądarkę, odpalam cs go, nie mogę nic zrobić w grze, muszę zminimalizować i wyłączyć forum, wtedy mogę normalnie grać, serio jest to denerwujące a nawet wk*********e

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


zerknij czy na steam w biblioteka/csgo/wlasciwosci/opcje uruchamiania  nie ma wprowadzonej jakiejs komendy zwiazanej ze strona forum albo cos podobnego . Moze jakis blad znalazl sobie tam miejsce i teraz Cie laczy z automatu. Jesli nie to sprobuj zrobic spojnosc plikow w ostatecznosci jakis reset :< szok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


43 minuty temu, wale se wiadro napisał:

- opcje uruchamiania puste

- zrobiłem spójność no i niby działa

 

poczekajmy tak ze 3 dni czy sytuacja się nie zepsuje i będzie fajnie

 

-high -nod3d9ex -nojoy -noforcemparms -noforcemaccel -noforcemspd -novid +mat_queue_mode 2 +exec "nazwa Twojego cfg" +cl_forcepreload 2

 

daj to sobie w parametry startowe 

-hihh ustawia sie na wysoki priorytet gry , nod3d9ex to jest do optymalizacyji gry , nojoy nie uzywa josticka w grze [utrudnia prace myszki wlaczony] parms accel i spd to lepszy odbior hz i akceleracji myszki , bezposredni odczyt wylacza , novid nie masz video jak odpalasz gre , mat_queue poprawia wydajnosc gry i fpsy, cl_forcepreload  rowniez pod FPS. Daj sobie 1 moze to zmieni cos. 

Wpisz w menu start msconfig /wejdz w opcje uruchamiania /wybierz liczba procesorow na max bo pewnie masz 1 jak kazdy komp , intel wymusza 1 a ja mam np 12rdzeni. Zrob to zrob sobie rr pc i na nowo spojnosc i sprobuj grac

Edytowane przez joolz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...