Skocz do zawartości
amandile

 zamknięty Skarga na admina klimas

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 21;25  11.08.2019
Nick gracza:  Klimas

Dowody: Demko ;) 
Świadkowie: Serwer, który i tak stał za adminem ... ale demko jest ;) 
Uzasadnienie: Napisałem do admina Zeby sprawdził jednego gracza 3 razy na u@ pisałem, gracz wszedł dosłownie na sekunde na spekta, zmiana mapy na drugiej mapie olał to ... twierdził że gracz nic nie ma, po czym powiedziałem że ma wejść i sprawdzić jeszcze raz tego gracza, usłyszałem  ze gó**o moge itd... i zostałem nawyzywane od ku**w ;) Aquax wie o co chodzi...  bo gadałem z nim na ts tydzien temu w sprawie innego admina,  powiedziałem do admina że nie wywiązuje się ze swoich obowiązków i prawdopodobnie straci admina,  po czym dostałem bana za obraze ... ;) Nie wspominając że jego wielcy koledzy nawyzywali mnie od uj wie czego ;) ... Kolego klimas adminie, jestem na tej sieci od 4 lat :) Wbijam sobie sprawdzam graczy bo znam się na tym i pomagam w łapaniu cziterów z przyjemnosci... Skoro daje Ci na u@  zgłoszenie to twoim za*****m obowiązkiem jest wejść i go sprawdzić..  ;) A jak masz to w du**e i wolisz nawyzywac mnie przy  kolezance i kolegach, to obiecuje Ci stracisz tego admina ;) 

 

Demko dowodem... Aczkolwiek i tak  pewnie z aquaxem na ts pogadam jak będzie ;)  Także młody ogarnij się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Demko, hmm skoro admin jest niekompetentny i zawinił, to niech wstawia, chyba że  ktoś z ubteam sobie pobierze demko, mi na tym nie zależy..  chciałem tylko pokazać jakich macie adminów... po banie wbiłem na serwer, to admin dalej mnie obrażał, i wjeżdżał na moją rodzinę :) Czy zostanie ukarany czy nie, wisi mi to, ja tu tylko na tych serwerach pomagam łapać cziterów.. 3 razy mówiłem, nie jesteś pewny że ktoś czituje, zejdź pokaże Ci, pokaże spalone akcje itd.. Ehhh gdzie te czasy jak w 1.6 że każdy admin naprawdę ogarniał i potrafił ogarnąć serwer, a nie tylko nawyzywać rodzine od ku**w ... Także ja swoje napisałem demko możecie pobrać i zobaczyć wszystko czarno na białym To tyle, a ja dalej będę wspierał serwery M-H :)

 

Pozdrawiam stary bywalec :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 godzinę temu, amandile napisał:

Demko, hmm skoro admin jest niekompetentny i zawinił, to niech wstawia, chyba że  ktoś z ubteam sobie pobierze demko, mi na tym nie zależy..  chciałem tylko pokazać jakich macie adminów... po banie wbiłem na serwer, to admin dalej mnie obrażał, i wjeżdżał na moją rodzinę :) Czy zostanie ukarany czy nie, wisi mi to, ja tu tylko na tych serwerach pomagam łapać cziterów.. 3 razy mówiłem, nie jesteś pewny że ktoś czituje, zejdź pokaże Ci, pokaże spalone akcje itd.. Ehhh gdzie te czasy jak w 1.6 że każdy admin naprawdę ogarniał i potrafił ogarnąć serwer, a nie tylko nawyzywać rodzine od ku**w ... Także ja swoje napisałem demko możecie pobrać i zobaczyć wszystko czarno na białym To tyle, a ja dalej będę wspierał serwery M-H :)

 

Pozdrawiam stary bywalec :) 

Jak dajesz skargę na admina, to Ty powinieneś mieć dowody na winę admina. Temat zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...