Jump to content
amandile

zamknięty Skarga na admina klimas

Recommended Posts

Data zdarzenia: 21;25  11.08.2019
Nick gracza:  Klimas

Dowody: Demko ;) 
Świadkowie: Serwer, który i tak stał za adminem ... ale demko jest ;) 
Uzasadnienie: Napisałem do admina Zeby sprawdził jednego gracza 3 razy na u@ pisałem, gracz wszedł dosłownie na sekunde na spekta, zmiana mapy na drugiej mapie olał to ... twierdził że gracz nic nie ma, po czym powiedziałem że ma wejść i sprawdzić jeszcze raz tego gracza, usłyszałem  ze gó**o moge itd... i zostałem nawyzywane od ku**w ;) Aquax wie o co chodzi...  bo gadałem z nim na ts tydzien temu w sprawie innego admina,  powiedziałem do admina że nie wywiązuje się ze swoich obowiązków i prawdopodobnie straci admina,  po czym dostałem bana za obraze ... ;) Nie wspominając że jego wielcy koledzy nawyzywali mnie od uj wie czego ;) ... Kolego klimas adminie, jestem na tej sieci od 4 lat :) Wbijam sobie sprawdzam graczy bo znam się na tym i pomagam w łapaniu cziterów z przyjemnosci... Skoro daje Ci na u@  zgłoszenie to twoim za*****m obowiązkiem jest wejść i go sprawdzić..  ;) A jak masz to w du**e i wolisz nawyzywac mnie przy  kolezance i kolegach, to obiecuje Ci stracisz tego admina ;) 

Zamknięte przez  Ubteam koleszke... 

Czekam aż pan admin się wypowie, może założyciel tego serwera czyli zapewne aquax... I czekam aż zostaną wyciągnięte konsekwencje, także nie zamykaj tematu ;) 

Przepraszam, że się wtrącam, ale to twoim obowiązkiem jest wstawienie dowodów na admina. Szukanie demka nie należy do obowiązków UBTeamu ;) 

Jeśli nie dostarczysz dowodów to skarga zostanie oddalona i tyle nie wiem po co piszesz kolejny temat i bez sensu nabijasz sobie posty :) 

@amandile Hahahaahah ty pilnujesz serwera? Od tego są admini nie jakieś randomy co ledwo na serwer wbiły :) 

Edited by Marcineeek.

W du**e mam posty młody... Demko wam wstawię tak jak napisałem, naucz się czytać ze zrozumieniem, z aquaxem gadałem pomagam pilnować serwerów, nie moja wina że admini to dzieci po 12 lat... którzy wyzywają moją matke od dziwek ;) 

Tyle w temacie, demko wstawie 24h nie minęło, a w dalszym ciągu admin ma się wypowiedzieć.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...