Skocz do zawartości
RYBSON

 zaakceptowane [MOD TS3] RYBSON

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Rybson
Wiek: 18
Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Duże, byłem już modkiem więc wiem z czym to się je. :)
Posiadasz mikrofon?: Tak
Dlaczego właśnie Ty?: Nie będę się tu zbytnio rozpisywać - lać wody i pisać jaki och i ach ja jestem. Będzie krótko zwięźle i na temat. Składam podanie  bo myślę, że po prostu nadaje się do bycia modem. Dobrze radzę sobie pod presja. Kiedy sytuacja tego wymaga potrafię zachować spokój i opanowanie (wbrew pozorom ;) ). Przyda się kolejna para rąk do pomocy tym bardziej, że na naszym serwerze siedzi dosyć spora ilość użytkowników, którzy nie zawsze otrzymują pomoc. Nie wspomnę już o mojej aktywności na ts ;).

Staż na sieci: Na ts'ie udzielam się 2 latka, jeśli chodzi o forum widać na profilu.
Co wprowadzisz na naszego Ts? Systematyczność, pilnowanie porządku i przede wszystkim zwracanie uwagi na użytkowników helpdeska. Dodatkowy mikrofon do pomocy :D
Czy byłeś banowany wcześniej na serwerze? (jeśli tak to za co): Jeśli mam być szczery nie pamiętam, od czasu nowego silnika ts ani razu - jeśli się mylę to trudno; widocznie powód bana był mało ważny.

BĘDĘ PILNOWAĆ DATY NA KANAŁACH OBIECUJE XD.

Pozdrawiam,
Suczka Multi-Head

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kiedyś już byłes na ts3 modem to jakieś doświadczenie jest , tylko jest jeden haczyk , czy jak będzieta grać ekipą w tego LOLA to będzie powtórka z rozrywki , że nikt nie wejdzie pomóc  użytkownikowi ? :v jestem neutralnie nastawiony 

Nie wszystkich tylko ekipe od LOLA xD

Edytowane przez femarix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3 godziny temu, RYBSON napisał:

BĘDĘ PILNOWAĆ DATY NA KANAŁACH OBIECUJE XD.

pewnie k***a juz ci wierze :kappa::kappa::kappa::kappa::kappa::kappa::kappa::kappa::kappa::kappa:

nie no rybka jako modek dobrze sie sprawowal, zna sie na tym, czesto jest na tsie

wedlug mnie ty i born to najlepsi kandydaci 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widać, że zależy, aktywność wysoka, doświadczenie masz, kultura na poziomie.Oby tylko gra w lola nie kolidowała z tą rangą ;> 

Może być ciężko, ale walcz, jak nie ta rekrutacja to następna

Jestem na tak ;) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...