Jump to content
asassin432

Nowy post! 20.08 | Newsy ze świata e-sportu :)

Recommended Posts

Newsy będą aktualizowane codziennie!

 

 

Z nieoficjalnych wiadomości wynika, że suNny po majorze ma dołączyć do ekipy ENCE, w której zastąpi kogoś z drużyny. Prawdopodobnie ma być to aleksib.

image.png.01d6f639d61d790bb697989fe2c9b9f3.png

 

 

 

Kiedy ogłoszono V4 Future Sports Festival, od razu było wiadome, że zawody będą trwały w tym samym czasie co  Games Clash Masters. Mimo tego kilka polskich drużyn otrzymało już wcześniej zaproszenie do rywalizacji w Gdyni. Natomiast nadal na liście uczestników nie znajdowali się gracze Virtus.pro, którzy jak teraz wiemy, polecą do Budapesztu.

V4 Future Sports Festival odbędzie się 20-22 września w stolicy Węgier, a osiem najlepszych drużyn powalczy o pulę nagród wynoszącą 300 000 €.

 

 

 

AciIoN nowym zawodnikiem Copenhagen Flames!!!

Młody Duńczyk po trzech miesiącach poszukiwań wreszcie znalazł nowy dom. W maju tego roku opuścił Heroic i od tego czasu pozostawał nieaktywnym zawodnikiem. Nowe wyzwanie nie przyszło tak szybko, jak mógłby tego chcieć sam zainteresowany. Mimo to gra dla Copenhagen Flames dla tego młodego zawodnika będzie nowym początkiem i szansą na budowę wszystkiego od nowa.

 

Aktualizacja 20.08!

Od pewnego czasu w szeregach x-kom AGO następowały ciągłe zmiany, a i zawodników na testach nie brakowało. Już dawno temu  mogliśmy obserwować starania „hadesa”, „Crityourface” , czy też „jedqr” . Tym razem jednak organizacja postanowiła postawić na znane  nazwisko. Dzisiejszego popołudnia, bowiem x-kom AGO ogłosiło na swoich mediach społecznościowych, iż rozpoczynają testy trzech, nowych zawodników: Patryka „Sidney’a” Koraba, Adriana „SAYN’a” Łączyńskiego, a także legendy, Jarosława “pashyBicepsa” Jarząbkowskiego. “Sidney’a” kojarzyć możemy z gry w takich formacjach jak Illuminar oraz Actina PACT, gdzie w ostatnim czasie zawodnik wylądował na ławce rezerwowych. Adrian “SAYN” Łączyński to z kolei gracz zespołu PRIDE.

 

image.png.3b56ba845a86a3e53fd18ce1c57995c3.png

 

 

Wczoraj mieliśmy okazję ujrzeć uaktualniony ranking HLTV

TOP 10

1- Team Liquid

2- Team Vitality

3- Astralis

4- ENCE

5- Natus Vincere

6- NRG Esports

7- FaZe Clan

8- G2 Eports

9- Furia

10- mousesport

Ranking polskich drużyn -

32- Virtus.pro

40- Aristocracy

53- Illuminar Gaming

71- Actina Pact

77- Izako Boars

81- AVEZ Esports

 

 

Illuminar Gaming wygrywa z Gambit Youngsters!!!!

  • Overpass – 16:10
  • Mirage – 15:19
  • Vertigo – 22:18

 

Edited by asassin432
Link to comment
Share on other sites


Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...