Skocz do zawartości
@@@

 zamknięty Propozyzja zmiany Opiekuna Servera

Rekomendowane odpowiedzi

Kto był by za tym żeby zmienić Opiekuna Servera Z Vistera na No Problem??

No Problem Siedzi dzień w dzień na serverze,pomaga  nowym graczą w sprawach servera np Skąd skiny mieć czy jak zarobić na te skiny.Też adminom jak czegość zapomną z komend itd,pomaga także w sprawach servera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Może nie od razu zmieniać, zawsze możemy mieć dwóch opiekunów, dzięki temu Vister miałby mniej obowiązków.

Co do @No Pr0blem , moim zdaniem idealnie nadaje się na to stanowisko, jest bardzo pomocną i bezkonfliktową osobą, spędza dużo czasu na serwerze co jest bardzo na +.

Współpracować z takim Opiekunem, to będzie czysta przyjemność. :)

Jestem na tak.

Pozdrawiam cieplutko.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem za ,żeby @No Pr0blem został nowym Opiekunem ,lecz nasuwa się pytanie na które wszyscy znamy odpowiedź.Czy @VisTeR.' się na to zgodzi :) ?Osobiście chciałbym ,żeby ktoś inny został opiekunem tego servera i go w jakimś stopniu zmienił.Lecz wszyscy wiem ,że Vister czytając ten post nie może pewnie wytrzymać ze śmiechu. Wspomnę jeszcze ,że niedawno poruszyłem ten temat w rozmowie.Powiedział ,że jedynym opiekunem jest on i to na razie się nie zmieni ,więc propozycja jest chyba zbędna.Ale miło ,że ktoś poruszył ten temat na forum :) .

Edytowane przez MlodyToJa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiecie jaki jest wasz problem tutaj na MH? To że Opiekun serwera zajmuje się tutaj głównie forum i działem. Od strony technicznej serwera nikt nie jest w stanie mi pomóc bo ja i tylko ja lub aquax ma dostęp do tych plików. Nie wierze by dał on komuś innemu do nich dostęp. Jeżeli już chcecie zmiany to mi to jest obojętne mam całe 2 forum na głowie. Tylko warunek jest jeden serwery w tym momencie przejmuje Mateusz a ja zostaje bez serwerów tutaj. 

Nie zrozumcie tego źle ale pisanie mi na STEAM o rzeczach które tutaj leżą i ich nie ruszam nie ma najmniejszego sensu. Takie jest moje zdanie na ten temat. Reszta zależy od was. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jedynie jak ja to widzę to pomocnik dla Vistera, który może mu zgłaszać najważniejsze rzeczy, przyjmować degradować adminów. 

Do ftp nie dam nikogo prócz nas. Nie to że nie mam zaufania ale za te modyfikacje wydałem grubo kilka tysięcy więc jak się domyślacie im mniej osób ma do tego dostęp tym lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...