Skocz do zawartości
joolz

 zaakceptowane UBT joolz

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: joolz.
Wiek: 29,7 :)
Link do BanID: https://banid.pl/sprawdz?sid=0:0:3941337
CS 1.6/CS:GO:  1.6 i cs:go  ( 13.906h + 10,108h )
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: wlaczone w telefonie i na laptopie na glowna strone aczkolwiek w pracy mam slaby zasieg :)
Dwumiesięczny staż na forum (Tak/Nie): TAK
Coś o sobie: Mila osoba , lubie pomagac innym , ktorzy maja problemy czy to z Cs czy poza Cs. Nie jeden mamy przyklad pomocy chocby z FPS ( @No Pr0blem i inni). 
Doświadczenie: Nie chwalac sie lanami , ESL , ESEA czy innymi ligami to spore . od 1.5 do teraz.
Dlaczego Ty: Sprawowalem sie na innej duzej sieci , wyroznienie za 100% celnych banow ale rowniez wylapywanie "dobrze sie kryjacych" , np adminow :) lub tutaj (czesto ludzie maja problem z SS albo czymkolwiek po moich banach , a demko mowi samo za siebie), mam czas z rana i w nocy , popoludniami rowniez gdy jestem w Polsce ale praca takzw pozwala w popoludnia dzialac. Jesli przydadza sie kolejne rece do pracy to moge pomagac , zawsze ktos moze miec urlop , a ktos zajecia poza forum i CS. Doswiadczenie mam bardzo duze i niektorzy to wiedza ,a moze niektorzy tak nie uwazaja. AMXbans znam , UBT i moderator oraz inne funkcje na roznych sieciach mowia same za siebie . Reszte decyzji zostawiam dla Was. Pozdrawiam 

Edytowane przez joolz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...