Skocz do zawartości
Losik

 zamknięty Klasa premium - usunięcie

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z tym co na serwerze słyszę, oraz z tym co widzę wnioskował bym o usunięcie z serwera klasy assassin.

Gram nią, lecz dużo ludzi ma do tego obiekcje, że gra że mną nie ma sensu gdyż klasa ta, pomimo wielu nerfów dalej jest zbyt OP.

Przykład: wchodząc na mapę jest przykładnie 12 osób, i ludzie widząc assasina po kilku kolejkach gry zwyczajnie wychodzą z serwera, bo faktycznie z assasinem wręcz nie ma możliwości fragowania. 

Czekam na opinie administracji jak i graczy.

Pozdrawiam, Losik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


TAK. Usunąć to z serwera, nie dziwię się, że jest 6 osob na serwerze jak gra assasin, dobry pomysł ;)

Pa. Mozna by coś zrobić z czołgistą, bo te 5% na bezliku siada za często. Usunął bym.mu 2 skoki, albo coś. Pozdrawiam

// @this_eMeS Nie każda klasa z lvl jest silniejsza, skryto, na początku jest fajnie tak do 100 lvl, później jak już ktoś naładuje trochę wytrzymki to z tej nędznej mp5 biję go po 4 hp przy jego 300-400 :)

Edytowane przez elo elo 350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czy ja wiem, według mnie nie trzeba usuwać assasina. Ja bym proponował przywrócić dawnego assasina czyli: klasa co miała bh oraz mp5 z zwinnymi palcami. @Losik czy ja wiem czy będzie taki dobry, kiedyś gdy assasin miał mniejszą niewidkę łatwiej było go zabić a tego co jest obecnie za przeproszeniem gó**o widać :D

Edytowane przez A3ro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Usunąć może nie ale jak @A3ro napisał przywrrócić dawnego assasyna bo ten aktualny naprawde  denerwuje i powoduje niechęć innych graczy do grania na tym serwerze.

@elo elo 350 a co do czołgisty to bym te 5% zostawił i usunął 2 skoki ;)

@Roy Keane każdą klasą na początku jest ciężko a to że wyskakuje 5 graczy to każdemu może sie zdarzyć :)

Edytowane przez T3@M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Według mnie każda klasa premium na wysokim lvl'u jest mocna, nic z tym nie zrobisz, więc jak dla mnie nie ma sensu usuwać Assasina. 

Zaraz będzie takich tematów pełno, a że ktoś gra na Zeusie i za mocny, że ktoś gra na Śmierci i za mocna. 

Każda klasa z wysokim lvlem będzie lepsza od tych z niższym. 

Zostawić tak jak jest, jak się jest obcykanym to się zabije wszystkich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


assasynowi wystraczyło by trochę zwiększyć widzialność i bedzie optymalny co do czołgisty jak to jest osoby które nim grają mówią ze nie jest op osoby które nigdy nie grały mówią ze op czyli jak bede grał w next resecie czymś i szybko wbije 200lvl np na zausie i każdego na piorun będę miał to też będzie krzyk op??? np albo strażnikiem co im wyszy poziom ma tym bardziej silny jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja rozumiem zmiany na serwerze fajnie itd. ale ja polecam tym osobą które krzyczą że assasin jest op żeby nim zagrały. Ostatnio było wielu takich śmiałków którzy mówili że jest za mocny kupowali go po czym nim wgl nie grali. Jak dla mnie klasa jest idealnie zooptymalizowana nie ma 99% niewidzialności tylko normalna widoczność, na serwerze musi być klasa tego typu bo nie każdy lubi biegać z m4 czy czymkolwiek innym tylko lubi się pobawić na niewidce z nożem i tyle według mnie. 

PS. według tego co piszecie w wszystkich postach to ten serwer nie będzie miał żadnej grywalności bo robicie z niego straszne P2w i skończy on jak 801 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...