Skocz do zawartości
JumpQ

Może czas na reset

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Pytałem się wielu graczy na serwerze i większość odpowiedziała że jest za zrobieniem resetu lev.Z tego co usłyszałem reset miał się odbywać co miesiąc albo jak ktoś wbije max lev.Zdobywanie doświadczenia zostało zmniejszone przez co trudniej wbić ten lev.

Proszę graczy o wypowiadanie się czy są za czy przeciw resetowi.

Pozdrawiam.

 

@Smiercionosny321 według mnie też reset powinien być jak ktos wbije ten 401lev ale z tym expem co jest teraz to niema szans,chyba że ktoś gra po 5h dziennie to może w 3 miesiące by wbil

@SadoS proszę o rostrzygniecie tematu.

Edytowane przez JumpQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na moje reset powinien być gdy ktoś wbije 401 lvl na każdym serverze zawsze reset jest jesli ktoś wbije max lvl minimum, jeśli ktoś wbije szybciej lvl maxymalny przypuścmy w dwa tygodnie od resetu poprzedniego to reset jest reguralnie co miesiąc . Jestem za poczekaniem aż ktoś wbije maxymalny lvl .A jeśli chce się przyśpieszyć okres wbijania lvl trzeba zwiększyć zdobywane doświadczenie tak by dało radę wbić max lvl w miesiac.

40 minut temu, JumpQ napisał:

Witam.

Pytałem się wielu graczy na serwerze i większość odpowiedziała że jest za zrobieniem resetu lev.Z tego co usłyszałem reset miał się odbywać co miesiąc albo jak ktoś wbije max lev.Zdobywanie doświadczenia zostało zmniejszone przez co trudniej wbić ten lev.

Proszę graczy o wypowiadanie się czy są za czy przeciw resetowi.

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@DzikuXD Jeśli chcesz czekać pół roku na reset, proszę bardzo, ale nie dziw się, że nikt nie będzie grał :)

// PROPONUJĘ zamienić pooldaya na dd2 long ;)

@Losik, @syjon., @PodajeHazloOkon. Admin ponoc ma być 1 raz dziennie. Obczajcie to :D

@SadoS, @aquax Da sie coś z tym expem i resetem zrobić, czy jak zrobicie te zmiany, to dopiero bd reset?

Edytowane przez elo elo 350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Miesiąc to minimum na zrobienie resetu. Ale przy tym expie to jest nie wykonalne.   @DzikuXD  potem zrobi się jak z codem 800 ze przez pół roku resetu nie było i nikt nie grał, nie mógł nikt wbić tego poziomu aż padł a tego nikt nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak na moje przydałoby się delikatnie podkręcić exp, bo przy obecnym nie ma opcji wbić maksymalnego lvl szybciej niż 2-3 miesiące, na przykład jak mamy 30 exp za fraga dałbym 45-50 i byłoby optymalnie aby reset można było robić co 1,5-2 miesiące. Spokojnie przy lekko zwiększonym expie dałoby się wbić maksymalny i każdy byłby szczęśliwy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...