Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: MowiezGestemDamianJestem
Wiek: 20
Doświadczenie (w byciu adminem): 4 lata temu spory okres czasu na BF2 bylem adminem
Znajomość AMXX (W skali 1-10): po doedukowaniu sie 7 aczkolwiek jak w praktyce sobie przypomne wszystko i zlapie doswiadczenia bedzie z pewnoscia wiecej
Staż w CS-sie: ciezko policzyc aczkolwiek jak bylem bardzo mlody to duzo gralem w 1.6 i source amatorsko na botach a od 5 lat gram profesjonalnie na serwerach. w 1.6 skonczylem grac pod koniec 2015 i przeszedlem do cs go gdzie przez niecale 4 lata gry nastukalem ponad 3700 godz a niedawno wrocilem i znowu gram tylko w 1.6
Steam / NonSteam: steam https://steamcommunity.com/id/damianmoviezz/
Dlaczego Ty: poniewaz czesto gram na tym serwerze nie sieje fermentu ani wszczynam klotni mam juz 20 lat na karku a wiec nie jestem jakims dzieciakiem co by banowal kogo wlezie za darmo. mam rowniez duze doswiadczenie w cs 1.6 jak i w cs go, spory okres czasu juz posiadalem admina owszem bylo to 4 lata temu aczkolwiek wujek google i youtube z pewnoscia pozwola mi przypomniec ten fach jak i douczyc mnie w pewnych kwestiach dodam jeszcze ze jak mialem admina to bez promblemu ogarnialem ssy bany kicki zmiany mapy balans sil itp. oczywiscie nie jestem swiety i zdarzy mi sie CZASEM wejsc w jakas klotnie z jakims gosciem ale to rzadko ma miejsce jak i czasem niecenzuralnym slowem sie odezwac ale to z powodu zlosci ze kogos w plecy nie zabilem np XD ps: posiadam mikrofon
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: w tyg zalezy od zmiany jak pracuje ale srednio 2/3 godz pogram lub wiecej a w weekendy ile chce :)
Kontakt: https://steamcommunity.com/id/damianmoviezz/
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/MowiezGestemDamianJestem/80.72.40.110:27026/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


dobra to teraz ja :D

-godzinki gt +

- wiek +

- doswiadczenie: tak ok

Ogólnie od ostatniego podania zaczął mówić info i wiecej komunikuje się z grzczami, nie wyzywa innych i jest spoko

Jestem za 2-tygodniowym okrezem próbnym na start a później zobaczymy :). Powodzenia!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niestety nadal jestem na NIE, ponieważ mimo, że często grasz na serwerze, to tak naprawdę nie dałeś poznać się na tyle żeby ocenić czy się nadajesz. Twoje zbędne komentarze w stosunku do różnych decyzji admina: kicki/bany, które zupełnie Cię nie dotyczą są dosyć uciążliwe. Trudno pominąć fakt, że po ostatnim odrzuconym podaniu komentarze Twoje i Twoich znajomych na serwerze w moją stronę i innych adminów, którzy wypowiedzieli się negatywnie były delikatnie mówiąc słabe, trzeba umieć przegrywać z twarzą. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem niestety ale jeszcze na nie, ponieważ jak dla mnie jesteś jeszcze zbyt wielkim lizusem( nie mam zamiaru obrażać) , owszem, niby wymagania spełniasz, żeby dać ci okres próbny chociaż, ale jak dla mnie pograj dalej, spróbuj zachowywać sie naturalnie, nic na siłe, a z pewnością bedziesz nadawał sie na dobrego Admina. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A więc tak. Widac, że ci zależy bo składasz już 3 raz. Ale nadal jestem na NIE, ponieważ jak gram to jesteś mało komunikatywny (prócz infa praktycznie nic się nie odzywasz). Twierdzisz, że nie dasz byle komu bana, a zdarza Ci się oskarżyć dobrych graczy o używanie wspomagaczy. No i najważniejsze po ostatnim podaniu, w którym napisałem, że jestem na nie razem ze swoim kolegą miałeś wielkie pretensje jak tak mogłem napisać i swoje żale wylewałeś na serwerze przy czym mnie oczerniałeś.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Głosy są różne, także delikatną poprawę widać. Zgodzę się z przedmówcami, że wiek dobry na admina masz, steam masz(XD Niech to przestanie być atutem, bo to obowiązek), ale niestety z zachowaniem mało co się zmieniło. Sam widziałem na własne oczy żale po odrzuceniu podania, nie można się tak zachowywać. Ty i jakiś Twój kolega, byliście oburzeni i wylewaliście żale do naszych adminów. Tak jak w poprzednich podaniach pisałem, musi się zmienić zachowanie a nie notorycznie to samo i po dwóch tygodniach kopiuj/wklej w tym dziale. Daj sobie miesiąc, skontaktuj się ze mną na steam jak chcesz porozmawiać  i uzyskać kilka cennych rad a zobaczysz, że się uda. Problemu do Ciebie nie mam, ale zachowanie Twoje póki co mnie odrzuca. Jedyny plus jest taki, że delikatnie się zmieniłeś, widać to teraz w głosach społeczności. Więcej masz na tak niż ostatnio. Też mam taką prośbę, jeśli ktokolwiek Cie zabija nie spamuj, że jest odpalony od tak. Sprawdź go sobie chociaż przez jedną akcje i wtedy zgłoś a nie w nerwach gdy padasz. Troszkę do poprawki, jeszcze raz powtórzę, jak chcesz dalej walczyć odezwij się na steam i dam Ci kilka rad :)  

Edytowane przez MARCINKSYS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...