Skocz do zawartości
ZajOnDz

Shekuu - WH & Aim - Po raz kolejny....

Rekomendowane odpowiedzi

Nick cheat'era: Shekuu
Godzina, data zdarzenia: 04.09.2019  19:20
Mapa: de_eldorado
Serwer: Cod 200
Link do demka: http://d1.hltv.org.pl/srv23580/HLTV-1909041901-de_eldorado.dem.zip
STEAM_ID/IP: STEAM_2:0:736147724
Uzasadnienie: Wstawiałem już demko z tym graczem. Dostał bana, ale jakiś życzliwy znajomy admin odbanował go.... ciekaw jestem jak to jest, że jeden admin banuje, a drugi daje unbana?? A w tej chwili ten gość gra na serwerze i robi właśnie takie coś jak na demku... WH plus Aim. Aim idealnie widać przed dziewiątą minutą demka. O koło 8:40, jak respi się na wrogim respie terro i w sekunde wali trzy banie trzem osobom stojącym dookoła, będąc pewnym, że nikt go nie obserwuje... Gość próbuje udawać, że nic nie ma, ale marnie mu to wychodzi. Gdy gracz za ścianą podskakuje to mu automatycznie celownik w góre idzie... Jakim prawem dostał unbana??? I takie osoby zapychają tylko top15, które przez to traci sens...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Żaden życzliwy nie dał mu UB bo sprawdzałam logi i ban nie był nawet nałożony ;)  Odpaliłam to demko z ciekawości i jedyne co tam widzę to to, że jest mega zlagowane, plus podejrzanego z pingiem 40 skaczącym momentami nawet do 90 przez co miał ściny, większe lagi niż samo demko a strzały wyglądały jak na aimie. I w momencie 8.40 nie obrócił się płynnie tak jak to zwykle bywa tylko był lag bo się na moment zatrzymał (przynajmniej jak na moje oko) temu ta akcja wyglądała jak wyglądała. Proszę jeszcze o zerknięcie kogoś z UBT dla pewności ale ja za takie pościnane demko bana nie dam bo nic na nim nie widać.


PS. Widzę @ZajOnDz, że Ty też dobrze bawisz ;)  http://mhpoch.hekko24.pl/bansmh/ban_list.php?bid=3543 , http://mhpoch.hekko24.pl/bansmh/ban_list.php?bid=3542 :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aha, to już wiem kto go odbanował i kto jest tym nie uczciwym adminem... Bana dostał, bo był na liście AmxBans. Wczoraj, czy przed wczoraj, gdy zobaczyłem, że znów gra sprawdziłem amxBans i już na liście go nie było. Steam ID nie zmienił, mam zapisane i nadal ma to samo, więc sam nie obszedł bana tylko został odbanowany. Jeśli Twoim zdaniem demko się ścina lub laguje to najwyraźniej grasz w CSa na pralce, bo na komputerze demko chodzi płynnie i to aktualne i to wcześniejsze. I proszę nie odwracaj kota ogonem pokazując mojego bana, ponieważ ja dostałem bana od mało inteligentnego admina, który nie rozumie perków na Cod modzie i dla którego wskoczenie na dach budynku na cs_wiocha jest wielką katastrofą. A i dostałem raz bana i SSy, ale o tym adminie również szkoda gadać.
A co do Aima Shekuu - Runda się rozpoczyna, gość celuje w głowe przeciwnika, widać, że już trzyma wciśnięty przycisk myszki trzymając gotowość do strzału, bo aim wariuje i kręci kółka dookoła głowy, po czym następuje krótka seria strzałów i obraca gościa o 180stopni wprost na głowę kolejnego gracza i od razu przerzuca go na kolejną osobę... A jakbyś obejrzała demko od początku na komputerze, a nie na prace to zauważyłabyś więcej sytuacji. Po za tym jeden z graczy mając perk zmniejszający grawitacje biegł za budynkiem, a Shekuu ustawił się celownik na wysokości jego głowy, a gdy ten gracz będąc nadal za ścianą podskoczył wysoko tak od razu Shekuu automatycznie podnosił celownik równo z wysokością tego gracza. Dziś nie chce mi się już oglądać tego demka, ale jutro po pracy mogę podać dokładny czas tej sytuacji. Wszystko zamyka się w pierwszych ośmiu minutach dema. Dalej demka sam nie oglądałem, bo po prostu nie ma sensu.

 

@edit

Hm... tak zerknąłem na te bany co udostępniłaś i to jednak nie jest to co myślałem. Te z dzisiaj są. Zobaczyłem serwer cs:go mod, więc z ciekawości chciałem wejść, zobaczyć, ale wywala mnie od razu... Wyskakuje komunikat - Sprawdź konsole, ale w konsoli nie ma nic... Więc zrezygnowałem.

Edytowane przez ZajOnDz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Weźcie wy ludzie, pójdźcie do pracy i kupcie sobie dobre komputery. Ja mam też nie zbyt świetny komputer, a u mnie wszystko idzie płynnie... Kim jest dla was ten Shekuu, że tak go bronicie?? Jeśli Wam laguje to nagram jutro zrzut ekranu z odtwarzania demka...

A bana gość dostał jak widać w poście - 

@ edit

A ten dll to sprawdziłem w necie, może plugin łapać zmiane steam id. Po tym jak niewydarzony admin, który wszedł na serwer na dwie minuty i nawet nie grając zrobił mi ssy, a na forum nikt nie raczył przez dłuższy czas dać mi unbana to zmieniłem sobie steam id i grałem dalej, bo gram czysto i unban był tylko czystą formalnością. A jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości i jest z okolic Białegostoku to biorę swoją myszkę, słuchawki i mogę zagrać na każdym komputerze.

Edytowane przez ZajOnDz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nic nie widac . zamykam temat bo dem czyste bez podejrzen . Swoja droga Ty sie pilnuj bo dodajac demko sam siebie pograzasz. Taka mala odpowiedz na inteligencje.

Zamykam @ZajOnDz @WaRninG1 @MARCIN3K  @No Pr0blem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...