Skocz do zawartości
ZajOnDz

Shekuu...

Rekomendowane odpowiedzi

Nick cheat'era: Shekuu
Godzina, data zdarzenia: 04.09.2019  19:20
Mapa: de_eldorado
Serwer: Cod 200
Link do demka: 

O nie... Jeśli admini kryją kolegów cziterów to chu* z tego nie serwerowania. "Niby" wam demko się ścinało, lagowało itp i w ogóle nie było podstaw do bana, to proszę, nagrałem Wam, obraz ze swojego komputera na którym demko nie laguje... Jeśli ktokolwiek odważy się napisać, że to jakiś lag, jakiś fart, albo jeszcze w jakiś sposób spróbuje wytłumaczyć kolegę to nagram Wam calutkie demko z całej mapy skoro Wam się źle odtwarza. Poświęce cały wieczór po pracy, ale nagram i po sklejam wszystkie najważniejsze momenty z całej mapy... Choć uważam, że to ściema, że źle się Wam odtwarza. Bronicie znajomego i pozwalacie cziterowi robić co chce. Wszystkie demka z hltv odtwarzają się wam dobrze, ale to jedno jedyne jakoś akurat jest błędne. Na prawdę, odrobina powagi i szczerości. Bronicie kolegi, ja to rozumiem, ale w takim razie opieprzcie go, a nie pozwalajcie mu grać na czitach... Tu pokazałem tylko Aim, ale jak chcecie to z dwóch ostatnich demek pokażę wam WH. Mam pokazać, czy sami ruszycie tyłki i zrobicie to co do Was należy?? Na moim serwerze dziesięć lat temu nie do pomyślenia było, żeby dać komuś bana bez powodu, ale i nikt nie szalał, bo od razu brało się gościa na celownik. Nie raz się pół mapy przyglądało człowiekowi, żeby się upewnić, że ma wh, a Wy, albo dajecie ssy byle komu, kto sie wam nie spodoba, albo bronicie cziterów... I jak wy chcecie mieć więcej niż pięć osób online????

@edit

No i nie mówcie, że sam się tak szybko odwrócił... Lepiej przyznajcie prawdę, że to Wasz kolega niż ściemniać oficjalnie, że to przypadek.......

Edytowane przez ZajOnDz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czego Ty nie rozumiesz???? To nie jest nasz kolega a to, że temat został zamknięty z powodem ZBANOWANY to nie znaczy, że ban został nałożony. Bo sam się nie nakłada w momencie zamknięcia tematu ;) Sprawdzałam i ban dla tego gracza nie został ani nałożony, ani zdjęty czy skasowany. No chyba, że się jakimś cudownym cudem rozpłynął całkowicie. Takie demko nie jest brane pod uwagę w tym temacie.Zwłaszcza z 1 akcją. Musi być POV lub demko z hltv. A na hltv moment, który tutaj wrzuciłeś jest ścięty podwójnie. Przez lagi gracza + samego demka. Nagraj demko sam, ewentualnie znajdź jakieś gdzie nie ma lagów, ROZPISZ KILKA AKCJI NIE JEDNĄ i dopiero wrzuć je tutaj. Kolejne tematy takie jak wyżej z tym samym zlagowanym demkiem lub z demkiem z YT z 1 akcją będą odpowiednio nagradzane za spam lub po prostu będą lądowały w koszu.


PS. Fajnie Ci modele przez ściany widać, pewnie powiesz, że tylko na potrzeby demka.... xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...