Skocz do zawartości
ariadrin

 zamknięty skarga

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 15/09/2019 godz. 17 okolo
Nick gracza: elo elo 350 i gormit lowaca kotow
Dowody: http://d1.hltv.org.pl/srv23614/HLTV-1909151634-de_dust4ever.dem.zip
Świadkowie: hltv i gracze obecni na serwerze
Uzasadnienie: wzorowi admini coda 400 stosujacy sie do zasad administracji. gracz clarion otrzymal zapewne od jednego z nich tajemnice smierci 1/1. po uprzedzeniu ich na u@ iz gracz jest afk nic sobie z tego nie zrobili, tylko farmili go dalej. jednakże gdy ja jestem przez minute na spec to dostaje natychmiast kicka. to pierwsza sprawa. druga jest taka iz nie stosuja do zasad panujacych na serwerze. gracz elo elo 350 podczas gdy paka jest podlozona farmi dalej afk'a jako CT. za to w nastepnej rundzie gdy juz nie zyje spamuje bindami o cele. gdzie tu logika ? to ze macie adma nie znaczy ze nie musicie sie stosowac do zasad. powinniscie dawac innym dobry przyklad a nie myslec tylko o sobie ^^
pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zacznijmy od tego, że Gormit nie ma admina XD a ja na u@ nie zauważyłem tego co pisałeś, bo ja na chat patrzę, ale nie bez przerwy :) Ty nie siedzisz "minutę" tylko zawsze jak ja wbijam to siedzisz na spect. Czasem i po kilka/naście min. Ja do paki szedłem, ale to, że bym nie zdążył, bo wy od razu na bsa lecicie, bo wiecie, że macie afka w teamie, to od razu żeby plantować. Ja akurat nie myślę tylko o sobie, ja przynajmniej tłumaczę graczom co mają robić, a i ja nie spamię celami, tylko wyślę 2/3 razy, a nie 20 XD pzdr, jak dostanę degrada, to trudno się mówi i elo cod ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ja na spect nikomu nie przeszkadzam, miejsce na serwie jest, przy czym nie daje sie zabijac i nie daje mozliwosci farmienia i wykorzystywania innych takim ludziom jak ty. wystarczylo dac mu kicka i by bylo po sprawie, ale to jeszcze trzeba pomyślec. my wiemy ze mamy afka, ale admin nie wie, bo jest zajety ZABIJANIEM GO BO SIE CIAGLE ODRADZA.
cele to cele, a nie wieczne strzelanie. tt na bs a ct bronicie bs. 
dobrze ze tlumaczysz innym co maja robic ^^ to ci wychodzi najlepiej, jednak przydaloby sie zebys sam sie do tego stosowal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@elo elo 350  ty jako admin powinieneś gracza który jest "AFK" od razu wyrzucić. @Gormit lowca kotow akurat dał "Perk" graczowi który akurat był "AFK".
Zakończy się na upomnieniu, następnym razem nie będzie ulgi Panowie.

Edytowane przez No Pr0blem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...