Skocz do zawartości
Mart_Verum

Z księżniczką słów kilka...

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś przyszło mi zmierzyć się po raz pierwszy z tym, czego bałam się najbardziej - wywiadem. Szybko porwałam naszą forumową księżniczkę na steamie i przeprowadziłam z nią spontaniczną rozmowę. Za wszelkie niedociągnięcia przepraszam, jestem wywiadowym noobem :)

 

Mart_Verum:

Misiu, czy Twój nick to tylko zbieg okoliczności, czy puszczasz w ten sposób oko do Michasia?

Missia:

Hahahaha

:D Missia w sumie pochodzi od Misi.

:D Mam na imię Michalina i przez całe życie wszyscy mówili do mnie po prostu Misia. A to drugie "s" jest od tego, że lubię podwójne literki w nickach. Cała historia.

:D

Mart_Verum:

Myślałam, że to takie podkreślenie na zasadzie - księciunio i księżniczka Multi-Heada. Teraz już kumam. A tak a propos tej Księżniczki - czego dziś sobie księżniczka zażyczyła?

 

Missia:

Aj tam księżniczka.

:D Niczego w sumie, na razie nie mam do kogo iść z "życzeniami".

:D

Mart_Verum:

Czyli nóżką nie tupiesz na lewo i prawo?

 

Missia:

Nie. Wolę sama spełniać swoje zachcianki.

:D

Mart_Verum:

Z tego co zauważyłam, masz silny charakter i spore poczucie niezależności. Przecież to typowe cechy księżniczki. Skąd w takim razie taki tytuł na forum?

 

Missia:

Szczerze to nie wiem, dostałam ten tytuł od Michasia, chyba trzeba byłoby go o to zapytać.

:D W sumie..przedtem przez długi czas miałam tytuł, który brzmiał "This is MY house!" więc to nie było żadne nawiązanie do "księżniczki".

:)

Mart_Verum:

No jak nie! Twój dwór, Twoi poddani. Dobrze się czujesz w roli naczelniaka fanpejdża? Lubisz jak pomysły wychodzą od Ciebie i przechodzą przez Ciebie tak, że to Ty masz ostatnie słowo?

 

Missia:

Świetnie czuję się w tej roli! Jak przyszłam na forum to od razu po adminie coda 400 chciałam złożyć podanie na redaktora fanpage, i tak się stało (zmusił mnie Insider. "Wiśnia"). Nie wiedziałam, że kiedykolwiek dostanę naczelnego. Super współpracuję mi się z redaktorami, razem myślimy nad konkursami oraz nad dalszym rozwijaniu FP. Czy lubię jak pomysły wychodzą ode mnie i mam ostatnie słowo..hmm.. mnie trzeba bardzo nakierowywać. Często nie wiem czy moja decyzja jest słuszna i pytam się wszystkich czy dobrze zrobiłam, nie lubię jak coś zależy ode mnie. Przy okazji dziękuję Ci Marto, za wpadnięcie na pomysł nagród w najbliższym konkursie. ;D

 

Mart_Verum:

Nie ma sprawy. Będąc naczelną z Facebookiem musisz być na "Ty", prawda? Mogłabyś żyć bez tego portalu społecznościowego? Nie pytam o kierowanie fanpejdżem, tylko ogólnie o to zjawisko.

 

Missia:

W sumie to...nie rozumiem 1 pytania

:D

Mart_Verum:

Hahaha, doprecyzuje... Musisz śmigać ziom ja fejsbuku jak siemasz, skoro jesteś naczelniakiem, nie? Pytam o to tak naprawdę czy mogłabyś żyć bez fejsa...

 

Missia:

Mogłabym, twierdzę, że facebook nie jest mi do niczego potrzebny. Kontaktować się z ludźmi z internetu mogłabym w inny sposób, chociażby nawet ten TeamSpeak. Jedyne co byłoby mi szkoda to te wszystkie filmiki o jedzeniu, które oglądam godzinami.

:D

Mart_Verum:

Jesteś fanką Tasty? Gotujesz sama?

 

Missia:

Tasty bogiem! Hahah

:D Gotuję, lubię, ale to nie jest moje ulubione zajęcie, po prostu jestem ciągle głodna. ;D

 

Mart_Verum:

I nie masz tak, że jak widzisz te potrawy to Twój monitor jest cały w ślinie (przepraszam za te dosłowne opisy czytelników)?

 

Missia:

Różnie to bywa, zależy co gotują.

:D Na niektóre potrawy rzuciłabym się od razu i połknęłabym w całości, a resztę oglądam byle by oglądać.

 

Mart_Verum:

Częściej rzucasz się na te słone czy słodkie?

 

Missia:

Słone

 

Mart_Verum:

O, to rzadko spotykane. Raczej się słyszy, że wszyscy kochają czekoladę. Ale nie jesteś z tych, co wojują, że mięso jest niedobre i trzeba jeść same warzywa (tzw. wegetalibowie)?

 

Missia:

Zdecydowanie nie. Idealny obiad dla mnie to obiad z jakimś mięsem.

 

Mart_Verum:

Jest nadzieja! Wspomniałaś wcześniej, że gotowanie nie jest Twoim ulubionym zajęciem. W takim razie co jest? cs, ts, fejsbuk?

Missia:

Lubię bardzo dużo rzeczy. Lubię grać w cs'a, lubię siedzieć na ts'ie, lubię chodzić na grzyby czy jagody xD, lubię łowić ryby, robić zdjęcia. Jeżeli chodzi o moje ulubione zajęcia to kocham jeździć na rolkach i deskorolce. Na rolkach jeżdżę już 7 lat i nie jest to "normalna" jazda, uwielbiam robić wyskoki, przeplatanki itd.. Na deskorolce w sumie..na deskorolkach (2 typy) jeżdżę 3 lata.

Mart_Verum:

Fajnie, że jesteś aktywna. Dużo osób teraz woli posiedzieć przed kompem niż wyjść na świeże powietrze i porobić cokolwiek. Tym miłym akcentem zakończę mój udany/nieudany wywiad (niepotrzebne skreslić), a Ty mi powiedz kogo chciałabyś oznaczyć w pozdrowieniach

;)

Missia:

Pozdrawiam wszystkich użytkowników forum, chciałabym również kogoś wyróżnić więc szczególnie pozdrawiam @, @, @@Bene, @@LudzieCygana, @@EvO, @@Alexa, @@Tushirek oraz @Sanchez. Dziękuję za UDANY wywiad.

:D

Mart_Verum:

Ja Tobie też dziękuję za poświęcenie mi czasu. Do zobaczenia na 200

:)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Z marszu się zczaiłem, że wywiad przeprowadzony na STEAM, Marta leń, szczerze nie chce mi się czytać, monotonne - te literówko to specjalnie? :P

 

 

Myślę, że jesteś jedną z ostatnich osób na MH, które mogą się o to czepiać, hipokryto :D

 

 

 

Spoko wywiad tylko czemu taki krótki? :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...