Skocz do zawartości
A3ro

 odrzucone Podanko Ciastko

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:  A3ro (^_^)

Wiek: Niedługo 17

Doświadczenie (w byciu adminem): Kiedyś coś tam było

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 4 ale można podszlifować

Staż w CS-sie: pare latek już minęło

Steam / NonSteam:Ns

Dlaczego Ty: Ponieważ na serwerze przyda się pomoc. Na serwerze jest paru adminów, najczęściej widuje Losika, Roya i Śmiercionośnego ale i tak czasem się zdarzy że ludzie nie przestrzegają regulaminu a zanim jakiś admin wbije to ,,odpał" zdąrzy narobić szkód i ludzie poprostu wychodzą z serwera a ja mógłbym pomóc obecnej administracji.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Staram się godzinkę minimum ale nie zawsze wychodzi

Kontakt: Fb

Link do GameTracker'a: Stary:https://www.gametracker.com/player/A3ro/80.72.43.106:27022/
Obecny: https://www.gametracker.com/player/A3ro (^_^)/80.72.43.106:27022/

Pozdrawiam A3ro :D

 @elo elo 350 regulamin przestrzegam, a podpowiadałem odrazu po zginięciu i to przez maksymalnie 5 sekund ;) @Nemezis ad fajna sygnaturka :x

edit. Mam steam z cs 1.6 ale narazie gram jeszcze na ns bo kompa muszę zrobić :D

 

Edytowane przez A3ro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


We własnej osobie jestem na duże tak. Jednak mamy demokracje steam wymagany :(((. Śmierciu nie traktuj tak kolegi z  góry najwięcej pomaga i zgłasza z ludzi bo umie korzystać z u@ a nie jak nasz inny kolega bruno wchodzi i od razu odpalony :P.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja swojego zdania nie zmieniam. Popraw znajomość regulaminu i KUP CSA NA STEAM. W tedy raczej na tak. Pozdro

Na nie

@A3ro Skoro tak, to od kiedy można podpowiadać? :)

Nie ma czegoś takiego jak 5 sekund infa, to nie dd2 czy inny Go mod. Nie wciskaj mi kitu ;)

 

Edytowane przez elo elo 350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wymogi spelniasz (prawie, to max podszlofujesz mam nadzieje ^^), na serwerze grasz czesto, jestes ogarniety.

pozostaje jedna kwestia. mianowicie steam. werdykt jest prosty -> steam=TAK :D 

jest steam, jestem na tak ^^

 

Edytowane przez ariadrin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak , po za steam to jest ok.

+ Wiek

+/- -! Amxx - tu się zgodzę że jest dobrze

+ Regulamin

+ Kultura

Lubiany , znany , długi okres czasu jest z nami na sieci , więc może próbować się starać dalej o to stanowisko , 

+/- Mikro

+/- Steam :D

 

20191011233249_1.jpg

Edytowane przez Nemezis ad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...