Skocz do zawartości
 • Nemezis ad

  Premium

  2 obserwujących

  O Nemezis ad

  • Tytuł
   Początkujący
  • Urodziny 01.10.1994

  Informacje

  • Imię
   MIchał
  • Płeć
   Mężczyzna
  • Miejscowość
   Piotrków trybunalski

  Ostatnie wizyty

  648 wyświetleń profilu
  1. Ja myślę za czas na zmiany , sytuacja się poprawia lecz lęk pozostaje , odstresuj się bo gdy dubstep wjedzie pochłonie też ciebie.

    

    

  2. Nemezis ad

   http://sketchtoy.com/68805814 Trzymej tego zwierza ja chce mikrofon studyjny
  3. Nemezis ad

   SieManeczko znowu Jestem tu po to by zachęcić was do przyjęcia na serwer paru nowych [Perków].... Elektryczna Gitara - masz 1/5 szansa na ogłuszenie przeciwnika "będzie słyszał tylko pisk" Ciemna Noc - Po użyciu na 10s zapada Mrok ,na ciebie nie działa Licencja Szpiega - masz 1/8 na zrespienie się na respie wroga Moc kradzieja - masz 1/4 szans na zabranie perku swojej ofierze Emka xamy - dostajesz m4 +20 dmg z niej Platynowa kosa - masz 1/1-3 na zabicie z noża pod czas kucania mało widoczny Tarcza swat - jesteś odpory na he , rakiety i błyskawice Mundurek Goku - masz 100% na zrespienie się , masz 50 hp Egida Pantheona - otrzymujesz 10%-40% mniej obrażeń Ja wiem że i tak tego nikt nie doda ale ważne że się coś pisze szybciej czas leci.
  4. Nemezis ad

    zamknięty

   Eloszka . Mam propozycję rozbudowania ts3. a jaką? Otóż to czy jest taka możliwość Dodania kanału Freestyle.?. Freestyle czyli wolny styl w rapie . Gracze mogę się pokazać z lepszej i z gorsze strony . bity / bit-instrumental np. Braga, oldschool ,dark , psycho , na wolno , aggressive rap itd. Może jest u nas paru graczy których warto docenić i są niezli w tym co robią . nie mówię że to wypali , to tylko moja propozycja może zrobi się więcej ludzi na ts3. To zostawiam do waszych argumentów. Po za tym chyba nie ma takie kanału na ts3 chyba że ja o czymś nie wiem.
  5. Nemezis ad

   chciałeś to masz tylko nie płacz że żywy http://sketchtoy.com/68799135 A ja che karambit gamma
  6. Nemezis ad

   uuuuuuaa coś dla mnie wbijam
  7. Nemezis ad

   a co dają ? Zgłaszam się
  8. Nemezis ad

   Rewanż 119stu
  9. Nemezis ad

   Mam to samo mam 310 kondy na Assasins czyli max, a szybszy jest od mnie Szeregowiec, Więc nie wiem jak to możliwe wypadało by coś z tym zrobić , po za tym nie tylko ja mam z tym problem , Jest też większość graczy na forum i tych którzy grają po za nim. Najlepiej TRZEBA zareagować od razu. Nie przekładać go na pózniej. Więc proszę o sprawiedliwość w tej sprawie ...
  10. Nemezis ad

   I Sru 6 kto da więcej
  11. Nemezis ad

   Siemaneczko wiem że lubicie grać w League of legends i sprawia wam to wiele frajdy . To może pobawicie się też w rysowanie postaci z lol czy itemów . Zasady są takie 1 osoba rysuje np. postać , item . Reszta ma odgadnąć co rysuje dana osoba , jeśli odgadnie zdobywa punkty . link do stronki https://www.sketchleague.com/create Gra jest podzielona na kilka rund w zależności od ustawień . Zapraszam do grania "oczywiście gra jest po Angielsku"
  12. Nemezis ad

   SieManeczko . Grałeś w lola . To coś wspaniałego
  13. Nemezis ad

   Hej

   Auuuuuuu auuuuuu auuuuu SieManeczko złotko może na kawę skoczymy
  ×