Skocz do zawartości
RANDOM

[ODRZUCONE]Odwołanie perm bana

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: RANDOM
Godzina, data zdarzenia:14.10.2019 r
Mapa: █►Multi-Head.pl◄█ [ONLY MIRAGE][ZARABIAN...
STEAM_ID / IP:STEAM_1:1:233129456
Uzasadnienie: Dostałem bana na serwerze Multi-hed.pl za czitowanie gdy nawet nie czitowałem. Odwołuje się od perm bana którego dostałem za nic proszę o un bana 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


już polowałem na niego od dłuższego czasu, podrzucam demko

generalnie to jak ludzie zaczęli Cię cisnąć o wh i widziałeś że jest 4 adminów na serwerze, nagle zacząłeś bardzo nerwowo grać jak nigdy, jakbyś miał coś do ukrycia - do tego strzelasz słabo, na poziomie golda/kałacha a na niektóre Twoje akcje to aż szczęka opada :D no i jeszcze te żarciki w stylu "patrzcie gram na wh" grając na wh są nie na miejscu

http://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20191014-2010-de_mirage.dem.zip

05:55 - pewniaczek skrót na rampę, parę sekund później mierzy przez ścianę w ciało
06:30 - znów mierzenie przez ścianę i nieumiejętne krycie się z wh
12:15 - znowu po modelu
12:33 - widzi że przeciwnik wychodzi na CT i zaczyna się nerwowe zachowanie
13:45 - wcelowuje się w okno wiedząc że przeciwnik jest po prawej stronie, w tym momencie mówi przez mikro że go słyszał, ale niemożliwe żeby go słyszał bo tamten był cały czas na shifcie
14:05 - zbyt nerwowo, wiedział że przeciwnik jest na rampie i udaje zaskoczonego
19:59 - na chwilę przestał strzelać a potem zaczął z powrotem widząc że CT wszedł w smoke
21:10 - znów udaje że niby nie widział, nie jest to naturalne że patrzy samą kuchnię i nagle udaje zaskoczonego że gracz pojawia się koło dżungli
22:04 - znowu jedzie przez ścianę po modelu
22:14 - "o rzucę flasha, albo jednak nie bo CT pewnie wszedł w smoke"
24:24 - nie trzeba komentować
24:52 - za szybko się wcelował

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


23 minuty temu, Freezu napisał:

już polowałem na niego od dłuższego czasu, podrzucam demko

generalnie to jak ludzie zaczęli Cię cisnąć o wh i widziałeś że jest 4 adminów na serwerze, nagle zacząłeś bardzo nerwowo grać jak nigdy, jakbyś miał coś do ukrycia - do tego strzelasz słabo, na poziomie golda/kałacha a na niektóre Twoje akcje to aż szczęka opada :D no i jeszcze te żarciki w stylu "patrzcie gram na wh" grając na wh są nie na miejscu

http://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20191014-2010-de_mirage.dem.zip

05:55 - pewniaczek skrót na rampę, parę sekund później mierzy przez ścianę w ciało
06:30 - znów mierzenie przez ścianę i nieumiejętne krycie się z wh
12:15 - znowu po modelu
12:33 - widzi że przeciwnik wychodzi na CT i zaczyna się nerwowe zachowanie
13:45 - wcelowuje się w okno wiedząc że przeciwnik jest po prawej stronie, w tym momencie mówi przez mikro że go słyszał, ale niemożliwe żeby go słyszał bo tamten był cały czas na shifcie
14:05 - zbyt nerwowo, wiedział że przeciwnik jest na rampie i udaje zaskoczonego
19:59 - na chwilę przestał strzelać a potem zaczął z powrotem widząc że CT wszedł w smoke
21:10 - znów udaje że niby nie widział, nie jest to naturalne że patrzy samą kuchnię i nagle udaje zaskoczonego że gracz pojawia się koło dżungli
22:04 - znowu jedzie przez ścianę po modelu
22:14 - "o rzucę flasha, albo jednak nie bo CT pewnie wszedł w smoke"
24:24 - nie trzeba komentować
24:52 - za szybko się wcelował

 

eee przepraszam bardzo ale nie mam czitów niektóre akcje były na farcie a z tymi żartami to przyznaje się mówiłem ze mam wh ale to dla beki żeby każdy myślał że mam. Jak każdy gracz mogłem mieć dobre dni albo słabsze już długo gram w cs'a łącznie z 1.6 gram juz 4 lata. Trenuje dużo skilla na aim mapkach a niektóre akcje np że zaszybko się wcelowałem to może pomyślałem głową nie jak ty i wcelowałem się , bo myślałem że ktoś tam będzie ,albo używam słuchawek i w niektórych akcjach słyszałem gracza. Wiecej na swoje usprawidlenie nie mam. Proszę o un ban jak najszybciej nie mam czitów obiecuje na własne zdrowie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...