Skocz do zawartości
Rudaaaa

 zamknięty Propozycja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 2 pewne propozycje.

1) Dotycząca klas XXL oraz Elite. Może by tak usunąć niektóre niepotrzebne (moim zdaniem) bronie z klas takich jak Jerem - M4A1, Commander -  XM1014 oraz Rambo - AK47 lub zrobić coś takiego jak na [COD 400], że każdą klasę trzeba kupować osobno, bo z tego co się orientuję tam tak jest. Jest to strasznie denerwujące, gdy gracze po zakupieniu tych klas biegają sobie z samą m4 lub czymś podobnym, co ma zazwyczaj (w przypadku XXL) 1/3 i zabijają na hita lub dwa. Jeszcze teraz po resecie, gdy wszyscy mamy małe poziomy kupują naboje i zabijają od razu. Jak dla mnie ostatecznością jest osłabić trochę klasy.

2) Po resecie na jakiś czas ograniczyć perki takie jak: naboje generała, legendarne naboje, zakazane naboje oraz platynowe naboje, ponieważ nie ma na początku zbyt dużo hp. Dopiero, gdy wbijemy ten 10k lvl coś jest go więcej, a tak jak napisałam wyżej gracze grający zazwyczaj klasami premium  i mającymi te oto naboje biorą na hita co nie daje jakichkolwiek szans.

@Lemon_Haze Dobrze wiem, że nie jesteś za usunięciem M4, bo akurat teraz jest Ci łatwiej grać. Przecież wiesz, że na hita czy dwa zabijasz wszystkie osoby. Poza tym, dlaczego nie ma ludzi? Właśnie dlatego, że tacy gracze jak Ty, gdy tylko zdobędą jakieś legendarne czy zakazane biegają z nabojami oraz M4 i wszystkich zabijają, przez co gracze się denerwują i wychodzą z serwera :) 

@Zielona 9412 Jeszcze ulepszać normalne klasy? A na co? Przecież klasy zwykłe są w porządku (oprócz sheminatora, który raczej nie działa jak powinien). Napisałam, że albo usunąć, albo osłabić (w ostateczności) lub jeszcze zrobić jak na COD 400, że każda klasa premium jest do kupienia osobno :) Trochę inaczej chciałam sformułować propozycję, więc napisałam osobną. A poza tym będzie po temacie, jeśli to w ogóle zrobią, trzeba pisać i przypominać, bo administracja też nie będzie pamiętać o wszystkim co jest do zrobienia, ponieważ nie tylko jeden serwer mają do ogarnięcia. 

@Lemon_Haze Może i nie od dziś są klasy XXL, ale jakoś dawniej nie było tyle osób co nimi grało, a jeśli grali to na spokojnie scoutem i nie strzelali M4 na oślep jak większość teraz, również Ty :P  

Bardzo możliwe, że winą jest też to, że wcześniej był większy exp (tak mi się wydaję), łatwiej było wbić orzełka czy ogólnie jakąś lepszą klasę, a teraz, miesiąc starania, żeby wbić ten 45k. 

Edytowane przez Rudaaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po pierwsze nie od dziś są klasy XXL wiec nie widzę sensu zmiany, są ludzie co lubią M4 i wolą grac na niej i są też ludzie co wolą z scouta ponawalać.

Level faktycznie cieżko wbić ponieważ mało ludzi gra.

Po drugie z tego co wiem Cod Mod 45k miał być brany z rok temu do naprawy itp, ale administracja wywalone jak widać więc nie ma co pisać propozycji.

I moim zdaniem są ważniejsze sprawy niż jakieś usuwanie broni czy tam klas. (tak poza tym wszystkie klasy są do zbalansowania nie tylko XXL)

@Rudaaaatu juz nie nawet nie chodzi o M4 gracze uciekaja z serwera ponieważ nie ma żadnych podstawoych klas dobrych (zbalansowanych z klasami XXL)

tak pozatym ludzie grali jeszcze na serwie z rok temu a klasy xxl byly takie same i serwer byl pelen graczy.

@MARCIN3Kno to trzeba zbalansowac wszystkie klasy na sewerze jakie sa, a nie odrazu usuwac 

Edytowane przez Lemon_Haze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. OCZYWIŚCIE, ŻE JESTEM ZA! wyrzucić to z serwera bo jest to zbyt OP, szczególnie M4 1/5 na jeremie bo za bardzo siada :) 

2. Z tym już się nie zgadzam bo EXP jest większy są legi, platyny ITP level się łatwo wbija :) 

@Lemon_Haze Lubią M4 pograć git, ale ta m4 za bardzo siada przez co połowa ludzi ucieka z serwera szczególnie przy resecie bo gra na takich jest bez sensowna :) 

@aquax Obstawiam, że klas nie wyrzucisz :D To może chociaż je osłabić, albo wzmocnić te stare? 

Edytowane przez MARCIN3K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Znowu gó**o burza o premki.. Nie było już podobnego tematu? Osobiście zgodzę się z tym że z emki w jeremie siada za bardzo. Wystarczy zbalansować to i po temacie. Druga sprawa jest taka że można trochę ulepszyć podstawowe klasy. A gracze jak będą chcieli zostać na serwerze to zostaną a jak nie to życie nie dogodzić się każdemu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Expa jestem w stanie zwiększyć przy kolejnym resecie, klasy premium zostają bez zmian. 

Dnia 16.10.2019 o 22:25, Rudaaaa napisał:

2) Po resecie na jakiś czas ograniczyć perki takie jak: naboje generała, legendarne naboje, zakazane naboje oraz platynowe naboje, ponieważ nie ma na początku zbyt dużo hp. Dopiero, gdy wbijemy ten 10k lvl coś jest go więcej, a tak jak napisałam wyżej gracze grający zazwyczaj klasami premium  i mającymi te oto naboje biorą na hita co nie daje jakichkolwiek szans.

To też odpada, jak to ograniczać perki, każdy ma szansę jej wydropić więc nie widzę w tym żadnego sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...