Skocz do zawartości

MARCIN3K Moderatorem?


MARCIN3K

Rekomendowane odpowiedzi

-Staż na forum dłuższy niż 6 miesięcy; + 

-Minimum 400 sensownych postów; +

-Cierpliwość, dojrzałość, wytrwałość, oraz umiejętność współpracowania w grupie; +/-

-Ortografia, interpunkcja, oraz zasady języka polskiego na poziomie bardzo dobrym; +/-

-Brak aktywnych warnów na swoim koncie; +/-

Imię: Marcin 
Wiek: 16 
Czas spędzony na forum: 5d 17h 3min 37s (w momencie napisania podania) 
Doświadczenie w moderowaniu: Kiedyś moderatora posiadałem wprawdzie na innym silniku forum, ale coś tam jednak potrafię :) 
Czy obsługiwałeś wcześniej Panel Moderatora?: Jak wspomniałem wyżej, tak, ale  na innym silniku forum. Wszystkiego można się nauczyć więc myślę, że bym sobie poradził bez problemu :D 
Czy miałeś jakieś ostrzeżenia na forum?: Tak, jedno  za spam :/ 
Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: Tyle ile dam  rade przez szkołę mam mniej czasu niż zawsze, ale czasami nawet do 3-4 godzin  ;)
Dlaczego Ty(rozbudowana wypowiedź)?: Dwóch poprzednich moderatorów zrezygnowało z pełnienia swojej funkcji więc dodatkowa osoba się zawsze przyda. Myślę, że jestem w miarę ogarniętą, pozytywną  osobą posiadającą kulturę  i  bez problemu  poradzę sobie w gronie moderacji forum ;) 

Pozdrawiam MARCIN3K <3 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Sieci

Jestem na nie, twoje zachowanie na forum czy na serwerach zostawia wiele do życzenia. 
Poza tym wypowiedź na temat twojej kandydatury to jest jakaś kpina moim zdaniem.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, MARCIN3K napisał:

Dlaczego Ty(rozbudowana wypowiedź)?: Dwóch poprzednich moderatorów zrezygnowało z pełnienia swojej funkcji więc dodatkowa osoba się zawsze przyda. Myślę, że jestem w miarę ogarniętą, pozytywną  osobą posiadającą kulturę  i  bez problemu  poradzę sobie w gronie moderacji forum ;) 

Ehh, na NIE, moderator nie może być W MIARĘ OGARNIĘTY, ma być ogarnięty. Jeszcze dochodzi powód napisania podania, no sorry słabo się to wszystko czyta.

Powodzonka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinieneś zająć się póki co swoimi obecnymi rangami. Twoje podanie do mnie nie trafiło, wypowiedź "dlaczego Ty" trochę uboga, nie postarałeś. tak czy inaczej nie poddawaj się i próbuj w następnej rekrutacji. Póki co na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie.

Kolejne lipne podanie. Powinieneś się bardziej przyłożyć do Ubt, zachowania na forum oraz serwerach. Nie skreśla Cie to oczywiście w przyszłości, gdzie być może zmienisz swoje zachowanie i przekonasz nas do siebie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszna bieda w twoim podaniu, żadnych starań oraz wysiłku, dla mnie to dyskryminujące. Na nie.

 

 

Ps: Kolega wyżej powinien dostać warna, 24 h minęły @aureox

Edytowane przez LOVASSS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podanie napisane bardzo słabo, z wypowiedzi innych wnioskuję, że jesteś konfliktową osobą. Niemniej jednak cieszę się, że spróbowałeś swoich sił w tej rekrutacji - wiesz na czym stoisz, co należy poprawić. Wyciągnij wnioski i zapraszam w następnej rekrutacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Nasi partnerzy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...