Skocz do zawartości
MARCIN3K

 odrzucone MARCIN3K Moderatorem?

Rekomendowane odpowiedzi

-Staż na forum dłuższy niż 6 miesięcy; + 

-Minimum 400 sensownych postów; +

-Cierpliwość, dojrzałość, wytrwałość, oraz umiejętność współpracowania w grupie; +/-

-Ortografia, interpunkcja, oraz zasady języka polskiego na poziomie bardzo dobrym; +/-

-Brak aktywnych warnów na swoim koncie; +/-

Imię: Marcin 
Wiek: 16 
Czas spędzony na forum: 5d 17h 3min 37s (w momencie napisania podania) 
Doświadczenie w moderowaniu: Kiedyś moderatora posiadałem wprawdzie na innym silniku forum, ale coś tam jednak potrafię :) 
Czy obsługiwałeś wcześniej Panel Moderatora?: Jak wspomniałem wyżej, tak, ale  na innym silniku forum. Wszystkiego można się nauczyć więc myślę, że bym sobie poradził bez problemu :D 
Czy miałeś jakieś ostrzeżenia na forum?: Tak, jedno  za spam :/ 
Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: Tyle ile dam  rade przez szkołę mam mniej czasu niż zawsze, ale czasami nawet do 3-4 godzin  ;)
Dlaczego Ty(rozbudowana wypowiedź)?: Dwóch poprzednich moderatorów zrezygnowało z pełnienia swojej funkcji więc dodatkowa osoba się zawsze przyda. Myślę, że jestem w miarę ogarniętą, pozytywną  osobą posiadającą kulturę  i  bez problemu  poradzę sobie w gronie moderacji forum ;) 

Pozdrawiam MARCIN3K <3 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


8 godzin temu, MARCIN3K napisał:

Dlaczego Ty(rozbudowana wypowiedź)?: Dwóch poprzednich moderatorów zrezygnowało z pełnienia swojej funkcji więc dodatkowa osoba się zawsze przyda. Myślę, że jestem w miarę ogarniętą, pozytywną  osobą posiadającą kulturę  i  bez problemu  poradzę sobie w gronie moderacji forum ;) 

Ehh, na NIE, moderator nie może być W MIARĘ OGARNIĘTY, ma być ogarnięty. Jeszcze dochodzi powód napisania podania, no sorry słabo się to wszystko czyta.

Powodzonka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podanie napisane bardzo słabo, z wypowiedzi innych wnioskuję, że jesteś konfliktową osobą. Niemniej jednak cieszę się, że spróbowałeś swoich sił w tej rekrutacji - wiesz na czym stoisz, co należy poprawić. Wyciągnij wnioski i zapraszam w następnej rekrutacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...