Skocz do zawartości
amandile

 pozytywne Odwołanie/ Skarga na Admina Orbi

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Horo
Godzina, data zdarzenia: 13:13
Mapa: Inferno Banana 1 v 1 arena
STEAM_ID / IP:
Uzasadnienie: 

Player Horo
Steam ID STEAM_1:1:455801494
Steam3 ID [U:1:911602989]
Steam Community 76561198871868717
IP address PL 31.0.120.166
Invoked on 10-19-19 13:12
Banlength Permanent
Expires on Not applicable.
Reason Czitowanie
Banned by Admin ORBI
Banned from █►Multi-Head.pl◄█ [Arena 1v1][128TR]@1s1...
Total Bans 2 (search)
Blocked (1) Horo

 

Niooom :) To zapraszam Orbi do rozpisania demka :) Po rozpisaniu wyślę Ci swojego faceita, i wszystkie lany na których byłem. 3 topka w polsce jako snajper :) Następnym razem patrz profil młody :) Czekam na rozpisanie dema.

Edytowane przez amandile
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli nie będziesz potrafił pobrać demka, rozpisać go, to napisz w tym temacie. Własnoręcznie pobiorę demko i je tutaj rozpisze, rozpisze te akcje które według Ciebie były spalone, czyli podejrzewam że wszystkie. Nie będę się chwalił co osiągnąłem w cs... ale skoro jesteś adminem to musisz wiedzieć pewne rzeczy, i że nie będę strzelał jak podstawowy gracz tej gry.  Oferuję pomoc bo widziałem w podaniu że masz 15 lat i nie ogarniasz podstawowych rzeczy także pomimo mojego perma wyciągam pomocną dłoń :)   Po rozpisaniu demka, UBTEAM również je przejrzy i  wtedy da Ci odpowiedź co do twojego perma dla mnie. 

 

Czekam na odpowiedź @ORBI

 

 ~ Jeśli chcesz dodaj na steamie, możemy wejść ts'a wbić na jakiś serwer na specta i mogę Ci pokazać pewne rzeczy   " spalone akcje graczy " Zawsze to zdobędziesz jakieś doświadczenie, a potrafię rozpoznać każdą akcję .. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...