Jump to content
Wicio92

Ból serca :(

Recommended Posts

Cześć i czołem mordeczki moje kochane :) Niestety z bólem serca muszę zrezygnować z Admina na COD 400 z powodu braku czasu, w najbliższym czasie żenię się i mam dużo spraw na głowie w związku z tym. Myślałem ze to pogodzę ale niestety nie dam rady  :(  Chciałbym  pozdrowić wszystkie moje Kochane mordeczki i NAJLEPSZĄ I WYROZUMIAŁĄ administratorkę ANIĘ!!  :D Wrócę do was napewno, mam nadzieję że ten czas szybko zleci i nie zdążycie nawet zatęsknić  :) Także powodzenia wszystkim no i żeby nowi Admini spełniali oczekiwania. 

 

DO ZOBACZENIA :)

 

 

Link to comment
Share on other sites


Jak to mówią "dużo dzieciów", a tak na poważnie szczęścia życzę na nowej drodze życia.

 

Zapraszam na serwer i odezwij się od czasu do czasu. :) 

 

 

Link to comment
Share on other sites


Powodzenia na nowej drodze życia :D Pamiętaj że jeszcze masz okazje się wycofać od ślubu.... (z takim polotem żarciku) :) Wracaj jak najszybciej i pochwal się swoją Lubą jak wrócisz :P

 

 

Link to comment
Share on other sites


Aż tak bardzo cie przypiliło-- do żeniaczki???-nie śpiesz sie!- na serio to nie ma do czego przez moment -" to myslałem że ci się sufit na głowe zawalił... !!"- hehe ale tak poważnie to wszystkiego dobrego na nowej drodze życia:) Ciekawe tylko czy pózniej znajdziesz czas na grę gdyż będziesz miał młodą żonke a jak wiadomo obowiązek małżeński trza spełniać :) AHA I NIE ZAPOMNIJ ŻE MAMY 500+... TO DO DZIEŁA STARY !!!!

 

 

Link to comment
Share on other sites


Dzięki wszystkim za miłe słowa :) Teraz jeszcze trudniej mi się pogodzić z tym że muszę odejść na jakiś czas. Mam nadzieję że o mnie nie zapomnicie:) Będe starał się was odwiedzać w wolnych chwilach:) 3majcie się ciepło :)

Link to comment
Share on other sites


Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...