Skocz do zawartości
JANMARIO

 odrzucone ban za patologie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: DAWAJ MARIO
Godzina, data zdarzenia: 30/10/2019 19:40
Mapa: de_dust2
STEAM_ID / IP: STEAM_0:1:33567574
Uzasadnienie:  Cześć, proszę o wyjaśnienie bana z dzisiaj. Pod koniec de_inferno napisałem "nie przeklinaj" do gracza który w obraźliwych słowach odniósł się do rodziców innego gracza za co dostałem kicka(za napisanie nie przeklinaj), po kicku wszedłem na serwer i skomentowałem osobę która jak wyżej wspomniałem obraziła rodzinę innego gracza tekstem "patologia z uk", po tym już dostałem bana z tytułem "Patologia Powiadasz? Odpocznij, Ochlon i wroc". Jako ciekawostkę mogę dodać, że w/w osoba bana nie dostała. Proszę o wyjaśnienie sytuacji.

Jeśli jest to odpowiedni dział to proszę też o wyjaśnienie kwestii kicków za prośby o nieprzeklinanie.

Edytowane przez JANMARIO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam i czekałem na tą skargę.

Po 1: Notorycznie upominasz graczy a nie jesteś ADMINEM i mówisz nam co mamy robić. 

Po 2: Kicka otrzymałeś po tym jak Cię upomniałem abyś nie robił tego bo nie jesteś adminem (Co jest na serwerze to jest o to upominany) na co odpisałeś "blablablabla"

Po 3: Wróciłeś na serwer i napisałeś patologia z uk a tylko ja tam byłem z uk na serwerze i wszyscy wiedzą że tu mieszkam na stałe.

Po 4: Dostałeś bana na 1h więc się ciesz bo nie będziesz mnie obrażał od Patologii ani innych graczy tym bardziej.

 

Kolega Dawaj Mario minął się z prawdą w zeznaniach a jedyny dowód możemy znaleźć na HLTV niestety. 

@JANMARIO Jak składasz skargę to pisz prawdę a nie oczerniaj ludzi żeby siebie wybielić i jak już nie raz Ci mówiłem przeczytaj regulamin serwera.

//edit 

Kicka dostałeś 1 raz i nie za upominanie czy prośby tylko za reakcję na prośbę abyś tego nie robił.

Pozdrawiam Barb.

Edytowane przez Barb.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Może być? 
Nie rozumie czemu to Odwołanie / Skarga w ogóle się rozwiązuje skoro on sam w poście napisał :

Cytat

" po kicku wszedłem na serwer i skomentowałem osobę która jak wyżej wspomniałem obraziła rodzinę innego gracza tekstem "patologia z uk", 

Samo to wam powinno dać do myślenia skoro sam się przyznał a ban był na 1h !?

Pozdrawiam Barb.
Pato.png

Edytowane przez Barb.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...