Skocz do zawartości
Ania

Q&A vol. 59 - Odpowiedzi Ania

Rekomendowane odpowiedzi

@senor

[P] Co tam u kota, zdrowie dopisuje?

[O] Nie jest już taki szalony jak wcześniej ale zdrowie dopisuje :D Łap aktualną fotkę!

68861464_445107129669644_7980102626706456576_n.jpg

[P] Jak się jeździ w tym aucie Roberta, którego nazwy nie znam bo nigdy takiej marki nie widziałem?

[O] Auto jest wspólne B| Jeździ się dobrze chociaż ja wolę troszkę innego rodzaju samochody. 

[P] Gdybyś brała udział w pojedynku 1 na 1 z Robertem w CS GO to jak myślisz kto by wygrał? (do 10 wygranych rund i tylko na kalachy)

[O] Odpowiedź jest prosta! Byłoby 10-0 dla mnie :kappa-ross:

[P] Kto według Ciebie jest bardziej głupi: Ja, Rybson, Sados czy może SzatanWojny który myśli, że może wygrać ze mną w oktagonie?

[O] @aureox :keepo:

 

@Gunia

[P] To kiedy wpadasz na DD2? :D Odstawcie te CS:GO :P 

[O] Akurat na to są bardzo małe szanse :D 

[P] Planujesz jeszcze kiedyś wrócić na forum i pomagać czy jednak wchodzisz tylko od czasu do czasu, a jakieś rangi Cię nie interesują? 

[O] Na forum w sumie zaglądam codziennie ale przyznam, że wchodzę już coraz rzadziej. Czy planuję wrócić do jakiejś rangi? Raczej nie, nie w obecnej sytuacji :)

[P] Gdybyś miała wskazać osobę z sieci z którą masz najlepszy kontakt, to kogo byś wskazała? Nie wliczając w to Twojego chłopaka, oczywiście. 

[O] Tutaj nie będę wymieniała konkretnie, ponieważ jest kilka takich osób. 

[P] Kiedy wywiad? :D;) 

[O] Z tego co pamiętam był jeden wspólny z Robertem i myślę, że to zdecydowanie wystarczy :D 

[P] Masz w swoim życiu taką osobę z którą przyjaźnisz się od dzieciństwa?

[O] Mam taką osobę.

[P] Czym są dla Ciebie pieniądze?

[O] Nie są na pewno najważniejszą rzeczą w życiu.

[P] Gdybyś miała wymienić pięć swoich wad, to jakie by to były? 

[O] Szybko się denerwuje,  wbrew pozorom w realu jestem nieśmiała (co według mnie jest wadą), stresuję się wieloma sytuacjami, ciężko przyjmuje krytykę, szybciej mówię niż myślę (często ale nie zawsze)

[P] A jak zalety, to jakie? 

[O] Z zaletami jest trochę ciężej, wolałabym to pytanie zostawić ;)

 

@SQNFUN

[P] Co sądzisz na temat obecnej sytuacji na COD'zie 400? Jak Oni mogli go aż tak zaniedbać? :( 

[O] Jeśli chciałabym coś więcej o tym powiedzieć, to musiałabym się bardziej zainteresować :( W każdym razie serwer nie świeci pustkami, a to jest na plus!

 

@RYBSON

[P] Kto tak ku*wa zje**ał? XD

[O] Ale żem to zjebała! xD

[P] Jak tam słuchaweczki?

[O] Bardzo dobrze, nie mogę na nic narzekać ;)

[P] Spaliłaś tą sukienkę co ją miałem na sobie?

[O] Oszalałeś! Pożyczę Ci ją na następną galę  xDD

 

@Max Bugs

[P] Jak to jest być jedyną kobieta wśród tylu dzików na zlocie? :D 

[O] Nie mam na co narzekać. Takie towarzystwo nawet bardziej mi odpowiada :lolek:

[P] Dlaczego @RYBSON #URLOP ukradł Ci robotę na gali MH? 

[O] Tak bardzo prosił, że żal było odmówić xD

 

Dziękuje za wszystkie pytania i nominuję naczelnego dzika MH @Malu :serce3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Był taki wywiad wspólny, aczkolwiek poświęcenie całego wywiadu jednej osobie, to jest to! :PAle nic na siłę. ;) 

A co do pozostawienia zalet bez odpowiedzi, to w sumie zdziwienie lekkie, bo myślałam, że z łatwością przyjdzie Ci ich wymienienie, a tu jednak zaskoczenie... No cóż.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


22 minuty temu, Ania napisał:

[P] Spaliłaś tą sukienkę co ją miałem na sobie?

[O] Oszalałeś! Pożyczę Ci ją na następną galę  xDD

Taaaaaaa będziesz musiała mnie do tego zmusić nie wiem czy nawet po pijaku znowu coś takiego odp***dole XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...