Skocz do zawartości
Roy Keane

 zamknięty klasa assasin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich proszę się wypowiedzieć co o tym sądzicie. Chodzi o klasę assasin wydaje zbyt mocna na niektórych graczy więc proponuje albo dać mu całkowitą niewidoczność i 1 hp albo przywrócić starego assasina z mp5 lekko widoczny i zwinne palce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bardzo doby pomysł. Jestem za tym aby dać mu 1hp. ponieważ w końcu to ninja. i wiadomo nie można go usunąć ponieważ daje dochód. Ale zmiana tej klasy na pewno wyjdzie na plus. będzie go łatwiej zabić i za razem serwer będzie stał pełny i nikt nie będzie chciał wychodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem Na nie    bo jest Klasa Okulista która widzi niewidki wiec 1hp w assasinie wezmą  okulistę i assasiny będą padać   niech zostanie taka jaka jest 
Pozdrawiam N_E_W_B_I

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja bym zrobił tą klasę jak kiedyś: zwinne palce, bh, mp5 i elity oraz niewidzialność taka jak u łowcy myśli albo mocniejsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Według mnie 1 hp i full niewidka na assasinie  może być za mocna w dobrych rękach ;) . Według mnie albo osłabić mu niewidkę albo przywrócić starego assina z auto bh i mp5 i zwine palce. Poza tym assasin jest jedną z średnich premek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Płaczecie niepotrzebnie zmniejszyć mu staty i po klopocie 

Pomyślcie nad skrytobójcą bo to jest o wiele bardziej przesadzona klasa wywala bron znika ze kompletnie go niewidac nawet cienia  druga straznik tez za mocna ogolnie burdel na serwerze i tyle w temacie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak dla mnie assasin jest ok w miare zmniejszył bym mu statystyki na początek 

skrytobójca jest za mocną klasa strasznie tak jak kolega wyżej napisal mp5 przy nawet 50 lvl strzeli 2 razy i gosc lezy i do tego nie widka niewidka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...