Skocz do zawartości
Pan Sympatyczny

 zamknięty Skarga na czujebanicje

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 24.12.2019
Nick gracza: czujebanicje
Dowody: Prosze sprawdzic co dzialo sie na serwerze od godziny 13:50-14:20
Świadkowie: Reeekjuu, Lipton3k, Patafian
Uzasadnienie:

Wszedlem sobie pograc na serwerze na ktorym gram juz od jakiegos czasu i az do dzis nie bylo problemu z administracja. Po moim wejsciu gdy na farcie zabil mnie czujebanicje uslyszalem "latwo z tobo" - wiadomo chlopak 14-15 lat. Gdy juz sie rozgrzalem i zaczal padac co runde z mojej reki zaczelo go bolec ego. Spamowanie bindami cele mapy gdy ide po pake, jakies kicki za podszywanie sie za admina, gdy nic takiego nie bylo, oraz ban za naduzywanie mikro. Oczywiscie to bzdura. Pare razy dogryzlem mu tak jak mi on, a reszta bylo to info. Dodam ze gram na tym serwerze (GoMod) od dawna, jestem pierwszy w top15, mam lepsze gt od niego i kupilem vipa nie po to by mnie traktowal tak jakis dzieciak. Prosze o odebranie mu uprawnien, oraz o odbanowanie mnie :)

Edytowane przez Pan Sympatyczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zapraszam do przeczytaniu regulaminu a nie gadania przez mikrofon 24/7."Zakaz nadużywania mikrofonu, spamowania i floodowania." Jakbyś zbędnie się nie odzywał tylko dawał info bana by nie było a, że ty chcesz aby mi odebrać uprawnienia to wiesz się zastanów najpierw nad tym co piszesz. A twoja topka to wiesz lata mi. Pisałem też z adminem jednym przed zbanowaniem cię i normalnie powiedział, że gadasz cały czas więc wiesz jak się nauczysz korzystać z komunikatora w tej grze to możemy pogadać. A o wieku to wiesz możesz sobie myśleć ile chcesz. Poza tym może mnie z 2 razy zabiłeś inni mnie zabijali także możesz sobie pomarzyć. Jednym z tych adminów jest @DennyS. :) 

Edytowane przez Exe.AimBot_WallHack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie nie przyjacielu. Wiecej mowiles niz ja to po pierwsze, a po drugie dennysem sie nie zaslaniaj. Prujesz sie bo zrobilem klan ktory was wyprzedzil w mgnieniu oka i myslisz ze sie zaslonisz dennysem ktorego nie bylo i ci sie upiecze. Prosze sprawdzic czy gracze zglaszali na u@ jakies naduzywanie mikrofonu. Jesli nie to dla mnie sprawa jest jasna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


39 minut temu, Pan Sympatyczny napisał:

Nie nie przyjacielu. Wiecej mowiles niz ja to po pierwsze, a po drugie dennysem sie nie zaslaniaj. Prujesz sie bo zrobilem klan ktory was wyprzedzil w mgnieniu oka i myslisz ze sie zaslonisz dennysem ktorego nie bylo i ci sie upiecze. Prosze sprawdzic czy gracze zglaszali na u@ jakies naduzywanie mikrofonu. Jesli nie to dla mnie sprawa jest jasna

Jasna że naduzywasz mikrofonu I mi to przeszkadza. + mogłem  cI dopisać podszywanie się pod admina na początku to byś nie wrócił. Ja sie klocic z gosciem który nie zna regulaminu nie będę. Czekam na wypowiedź osób z góry. Dziękuję,Wesolych świąt. 

http://f1.hltv.org.pl/srv41493/HLTV-1912241340-de_dust2_csgo.dem.zip

Demo z podszywnaia się. 13.25 jakoś do 13.50. Gościu się pyta czy sympatyczny ma admina on odpowiada że ma.

Edytowane przez Exe.AimBot_WallHack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Pan Sympatyczny Jeżeli będziesz taki sympatyczny podaj link do demka, bo to jest Twoim obowiązkiem jeżeli piszesz skargę na kogoś.

24h na Edycję.

Edit 1. Nie róbcie już więcej spamu w temacie, żebym nie musiał go zamykać, Wigilia zaraz Panowie..

Edit 2. Oglądałem te demko i faktycznie podszywałeś się pod admina, podobnie do wczorajszej sytuacji z @aureox'em https://multi-head.pl/topic/106790-odrzuconeodwołanie-od-bana/?tab=comments#comment-578630, więc ban słuszny..

W tej sytuacji temat zamykam.

 

Edytowane przez WaRninG1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


14 minut temu, Exe.AimBot_WallHack napisał:

Zapraszam do przeczytaniu regulaminu a nie gadania przez mikrofon 24/7."Zakaz nadużywania mikrofonu, spamowania i floodowania." Jakbyś zbędnie się nie odzywał tylko dawał info bana by nie było a, że ty chcesz aby mi odebrać uprawnienia to wiesz się zastanów najpierw nad tym co piszesz. A twoja topka to wiesz lata mi. Pisałem też z adminem jednym przed zbanowaniem cię i normalnie powiedział, że gadasz cały czas więc wiesz jak się nauczysz korzystać z komunikatora w tej grze to możemy pogadać. A o wieku to wiesz możesz sobie myśleć ile chcesz. Poza tym może mnie z 2 razy zabiłeś inni mnie zabijali także możesz sobie pomarzyć. Jednym z tych adminów jest @DennyS. :) 

 

6 minut temu, Exe.AimBot_WallHack napisał:

Jasna że naduzywasz mikrofonu I mi to przeszkadza. + mogłem  cI dopisać podszywanie się pod admina na początku to byś nie wrócił. Ja sie klocic z gosciem który nie zna regulaminu nie będę. Czekam na wypowiedź osób z góry. Dziękuję,Wesolych świąt. 

"Zapraszam do przeczytaniu regulaminu a nie gadania przez mikrofon 24/7." nie gadał 24/7 i z tego co widze sam nie znasz regulaminu kolego ;)

"Jakbyś zbędnie się nie odzywał tylko dawał info bana by nie było" zbędne gadanie? co przez to wnioskujesz? jeśli ci przeszkadza gadanie z kolegami to daj mute i bedzie po problemie.

"Pisałem też z adminem jednym przed zbanowaniem cię i normalnie powiedział, że gadasz cały czas więc wiesz jak się nauczysz korzystać z komunikatora w tej grze to możemy pogadać" zasłaniasz się innym adminem tylko po to żeby  uwiarygodnić swoją wersję wydarzeń niezle.

"+ mogłem  cI dopisać podszywanie się pod admina na początku to byś nie wrócił." podszywanie się pod admina? pierwsze słyszę, nic takiego nie miało miejsca ;)

moim zdaniem nie zasługujesz na role jaką jest admin bo masz jakieś problemy do graczy o nie wiadomo co, czepiasz się gracza i oskarżasz go podszywanie się pod admina chociaż takie coś nie miało miejsca.

Dalej nie będę się udzielał zostawię to dla administracji forum i opiekuna serwera. Dziękuje pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...