Skocz do zawartości
reyzen

zamknięty Sprawdzenie Gracza Na Wszelki Wypadek

Rekomendowane odpowiedzi

Nick cheat'era: Eteer
Godzina, data zdarzenia: 24.12.19 godzina 13:20-14 cos w tym czasie
Mapa: de_mirage 
Serwer: 3maps
Link do demka: http://o22a.gotv.pro/srv55539/auto-20191224-1015-de_mirage.dem.zip

STEAM_ID/IP:STEAM_0:1:442290462

Uzasadnienie: Kolega ma dosc specyficzny sposob strzelania oraz wychylania, niby od tak sobie sprawdza pozycje w taki sposob ze jest idealnie wcelowany w przeciwnika. Mozliwe ze kolega ma dzisiaj insane forme i dobry timing ale zawsze lepiej to przebadac aby na serwerze bylo jak najmniej cheaterow :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie czysty. Demo 7 godzin to jest dla mnie jakis zart. Dopiero 2godzina 43minuta jest ten gracz. Normalnie chodzi co runde do undera i teoretycznie niczym sie nie wyroznia poza tym ze gra CPL i cala mape sie turla na szifcie + kampi.

Czysty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, joolz napisał:

Dla mnie czysty. Demo 7 godzin to jest dla mnie jakis zart. Dopiero 2godzina 43minuta jest ten gracz. Normalnie chodzi co runde do undera i teoretycznie niczym sie nie wyroznia poza tym ze gra CPL i cala mape sie turla na szifcie + kampi.

Czysty

Dziekuje serdecznie :D Co do demek to wlasnie widze ze niektore sa po 15 minut a niektore po 7-12godzin :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie również czysty, być może miał kilka podejrzanych akcji, ale to większość przez to, że kampi cały czas, albo jak powiedział @joolz leci cały czas na shifcie..

Zamek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...