Skocz do zawartości
reyzen

 zbanowany Duze Podejrzenia Cheatera

Rekomendowane odpowiedzi

Nick cheat'era: ⓁⒺⒻ

Godzina, data zdarzenia: 25.12.19 12:50
Mapa: de_mirage
Serwer: 3maps 

Link do demka:http://o22a.gotv.pro/srv55539/auto-20191225-0918-de_mirage.dem.zip

STEAM_ID/IP:STEAM_1:0:513105308

Uzasadnienie: Kolega dostal u nas ub wczoraj lecz zrobilem research i okazalo sie ze na pochylni mial bana na obu kontach za wh (aktualnie banow nie ma juz zapisanych spowodu resetu sourca) I na swoim drugim koncie gra u nas aktualnie na serwerze a co sie stalo z 1? Jego pierwsze konto ma 134h w csie i vaca wiec jestem w 100% pewny ze kolega jest odpalony :) 

https://steamcommunity.com/id/habalanche/

(link do jego pierwszego konta)

@_lef jezeli myslisz ze zdzialasz cos swoimi smiesznymi nagraniami to zdaje ci sie :D moj kumpel ktory ma duze doswiadczenie jezeli chodzi o cheaty i samego csa (ponad 10k godzin) przelukal twoje demko i wyszlo na to samo co warning napisal :) mam nadzieje ze ubteam szybko zajmie sie ta sprawa i bedziemy mieli jednego cheatera na serwerze mniej :) @_lef mozesz pogodzic sie z porazka i ze nie potrafisz sie ukrywac juz :D pamietaj co mi mowiles, nie na jednym koncie masz juz vaca :D

@Cocona_! @MARCIN3K @WaRninG1

Edytowane przez reyzen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jutro na spokojnie zobaczę demko, bo dziś za bardzo nie mam jak, więc jutro edytuję post i dam rozpiskę. ?

//Edit

3:17:53- Bardzo szybki strzał co prawda nie wychylił, a zrobił takiego flicka jak cheater+B,
3:18-25- Mierzenie przez ścianę w model+B,
3:21:55- Ten celownik mu się tak trzęsie..+B,
3:30:38- Jakby wiedział, choć nie mógł tego wiedzieć, gdyż nawet nie dostał infa+B,
3:32:55- Szybki strzał+B,
3:34:10- Taki flick jakby aim XD+B,

SPALONY.

I to wszystko z tych akcji, ponieważ gracz został zbanowany dalej, ale myślę, że wystarczy na banicję dla tego Pana, więc chłopaki do roboty @Cocona_! @MARCIN3K

Przewińcie sobie demko do 3h wtedy gracz dopiero wbił na serwer :) 

@reyzen A Ty na przyszłość nie dawaj demek, które nie mają końca, albo daj takie, na którym gracz będzie od samego początku grał, a nie ja muszę przewijać do 3 godziny, a demko ma z jakieś 6h XD

@reyzen to bierz stąd tu masz po 1h :) 

http://o22a.gotv.pro/55539

Edytowane przez WaRninG1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dnia 26.12.2019 o 21:38, WaRninG1 napisał:

Jutro na spokojnie zobaczę demko, bo dziś za bardzo nie mam jak, więc jutro edytuję post i dam rozpiskę. ?

//Edit

3:17:53- Bardzo szybki strzał co prawda nie wychylił, a zrobił takiego flicka jak cheater+B,
3:18-25- Mierzenie przez ścianę w model+B,
3:21:55- Ten celownik mu się tak trzęsie..+B,
3:30:38- Jakby wiedział, choć nie mógł tego wiedzieć, gdyż nawet nie dostał infa+B,
3:32:55- Szybki strzał+B,
3:34:10- Taki flick jakby aim XD+B,

SPALONY.

I to wszystko z tych akcji, ponieważ gracz został zbanowany dalej, ale myślę, że wystarczy na banicję dla tego Pana, więc chłopaki do roboty @Cocona_! @MARCIN3K

Przewińcie sobie demko do 3h wtedy gracz dopiero wbił na serwer :) 

@reyzen A Ty na przyszłość nie dawaj demek, które nie mają końca, albo daj takie, na którym gracz będzie od samego początku grał, a nie ja muszę przewijać do 3 godziny, a demko ma z jakieś 6h XD
 

demka sie nagrywaja po 6h XD nie poradze nic na to :D

@MARCIN3K @Cocona_! dacie rade to przegladnac niedlugo? :|

Edytowane przez reyzen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oglądajcie oglądajcie. Demko jest 16TR a wy nie potraficie dobrze oceniać nawet jak jest w oryginalnym rate'cie xDD|
Zapraszam z własnymi nagraniami przeciwko moim. Nie pozdrawiam smutasy.

Kup se życie reyzen :v

* Wystarczy już demko 32TR żeby strzał wyglądał jak odjebany :)

Zapraszam ekspertów do oceny. Mam gdzieś to czy będę mógł sobie u was pograć czy nie ziomeczki ale będę się bronić przed nieprawdziwymi oskarżeniami bo nie macie racji kochani. 

@reyzenTwój kumpel ma, ja mam a ty nie masz dlatego nie masz głosu xD Zresztą on powie to samo co ty więc wyjeb**** w ciebie i w niego. Zacząłeś te burze bo nie umiałeś sie pogodzić z tym jak gram. Zapraszam na serwer ze swoim programem do nagrywania typiaro :v

Edytowane przez _lef
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3:17 +B

3:18 +/- B

3:21 +B 

3:30 +B

3:32 -B

3:34 xD +B

odrzucam i dodaje bana. Jak widac vacek nie odstraszyl. Kup legita , mniej sie w oko rzuci bo szkoda kont.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...