Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie minął miesiąc od Twojego powrotu, więc odpada. Do tego musisz ogarnąć ping/klatki, bo będzie to problematyczne z perspektywy zwykłych graczy.

Z jakiegoś powodu byłeś również na wylocie, ale w to już nie wnikam.

Jestem na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oj Mategros, Mategros. Od Twojego poprzedniego podania nie minęło 14dni, a więc zapewne i tak by nie było wzięte pod uwagę, tylko od razu zamknięte. A co do samego podania, ja chyba jako jedyna w tym Twoim poprzednim podaniu byłam na tak, bo jeszcze wtedy nie wiedziałam, że klatkujesz itp, a co to za admin, który dawałby bana za coś z czym sam ma problemy. Ogólnie dowiedziałam się, że miałeś podobno bana, więc to nic dobrego nie wróży. Admin ma być czyściutki jak łza, ma dobrze się kojarzyć innym, ma być lubiany, a ja mimo, że tak naprawdę Ciebie nie znam i nic do Ciebie nie mam, to jednak inni mają z Tobą problem i śmiem twierdzić, że nie miałbyś dobrych relacji z innymi adminami, nie wspominając o graczach. Odpuść sobie na jakiś czas, żyj z ludźmi w zgodzie, zrób coś z tym żebyś nie miał klatek i wtedy napisz normalnie podanie, a nie usuwaj wszystkiego i wstawiaj kropkę jak dziecko. Czas dorosnąć. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...