Skocz do zawartości
Gość

 zamknięty Na Adminów i Gracza

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 2019-12-30
Nick gracza:  4: 'Pan Straznik' (TERRORIST)   -- 62.133.129.29:27005 [STEAM_0:0:218114888  ;  'SHADOW OF THE DAY'  ;   'Lipaaa*' 
Dowody:  https://www3.zippyshare.com/v/groRQ7EA/file.html
Świadkowie: gracze obecni 
Uzasadnienie:  Składam tą skargę , ponieważ gracz ten co chwila przeklina sobie jak nie przez mikro to przez czat , obrażać też umie a admini obecni na serwerze na to nie reagują , jak by na miejscu tego gracza był jakiś noname to od razu by bana wyrwał za takie teksty. Panowie admini ja wiem że to wasz kumpel ale jak już banujemy jednego gracza za brak kultury to czemu swojego kumpla nie zbanujecie ??? Co mamy tu podział na równi i równiejsi??? Proszę o reakcję i upomnienie adminów , bo moim zdaniem nie powinno być tak że wbija na serwer ich ziomek i on może sobie wszystko ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przepraszam bardzo ależ , ja nic nie widziałem , gdyż pisałem na say że telefon mam i gadałem przez telefon , są dowody w logach 

Jeśli cię graczy wyzywał : po tym ssy to jakiś nie widzę by cię gracz wyzwał , napisane był jak wybieracie ciągle takie same mapy to się inni denerwują ale nie obrażają innych tylko pod nosem coś gadają ,

po za tym jest w regulaminie napisane odnośnie bluźnienia , masz 1 dowód na winę gracza to za mało musisz postarać się przynajmniej wychwycić to na demku .

Gdyż twierdzisz że bluzni przez mikrofon notorycznie 

A pro po nomame to nie banujemy ich od razu tylko dajemy ostrzeżenia w formie pisemnej jak się nie stosują to już ich problem , 

Rozumiem gdyby gracz natorycznie przeklinał tak jak pewien co gra u nas ^^ lub grał ^^ to już by nie grał.

A west nikt nie lubi bo ciągle jest grany , ja sam nie wiem dla czego jest tyle map np. de_aztec ale nikt tego nie wybiera bo widzą westwood lub eldo i już lecą na eldo, ale dobre , 

przynajmniej coś się dziej z mapami 

@Lipaaa* @elo elo 350 @Roy Keane

Edytowane przez Nemezis ad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cytat

1. Staramy się nie przeklinać.


 

Cytat

2. Nie obrażamy innych graczy oraz ich rodziny.

Cytat

5. Odnosimy się do wszystkich graczy z szacunkiem.

Tak jest w regulaminie.. Jak widać @elo elo 350 nikogo nie uraził, chyba że gracza który lubi mocna grać weestwod'a co 3 mapę..

Na twoim screenie nie ma że nwm obraził bezpośrednio ciebie czy kogoś innego tylko zdenerwowanie że znów weestwod :) 

Teraz będziesz szukał igły w stogu siana za to że kilka razy dostałeś bana za miny czy fleshe? Tylko pamiętaj że każdy ban jest dokumentowany dowodami na gracz.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja rozumiem, jakbym jechał Po TOBIE albo PO TWOICH RODZICACH etc. Ale to? XD Wkurzyłem się, bo co chwile jest grana jakaś odmiana westwooda. Po ludzku się wkurzylem. A co do wyzwisk, ja zazwyczaj robię to w celach żartu. Przyklad @A3ro czasem się z nim pokłócę, ale bez przesady, jak już to na jaja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...