Skocz do zawartości
Rafi_wola

 zamknięty Resp

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy było, można by wprowadzić pługin z którym się ostatnio spotkałem gdzie indziej gdy tutaj mniej ludzi. Otóż gdy ktoś po czasie określonym dla tt jest na respie na początku rundy dostaje kicka i to jest w formie ostrzeżenia, typu " dostałeś ostrzeżenie za stanie na respie 1/5.... 2/5... 3/5 etc :). Co Wy na to? Usprawniło by to pracę adminów którzy nie musieli by patrzeć czy ktoś stoi na respie czy też zostanie zabity z respa np. na anarchii:)

Edytowane przez Rafi_wola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Według mnie jest to zbędne, ponieważ będziesz chciał cofnąć respem (np) z górnego trupa, na długą, i będziesz dostawał ostrzeżenia, zanim zdążysz przejść to zostaniesz zabity czy wykickowany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie dział to tak, bynajmniej nie tam :)

@kain w 30 sekund ciężko zraszowac od b , po za tym jest wiele miejsc gdzie nie musi stać na respie. Na palcach jednej ręki mogę policzyć ile razy byłem w takiej sytuacji , jeśli chce się wyjść z respa to się z niego wyjdzie . To tylko taki pomysł , w tych czasach jak widać są pluginy które się dobrze sprawdzają. Nie jestem mistrzem amx po powrocie ale cóż. 

Edytowane przez Rafi_wola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A będzie raszyk, tak jak Ty to potrafisz będąc w CT i 3/4 TT wyleci ;_; I od B z dolnego też szybko można wlecieć ;) Albo sam nie będziesz mógł wyjść i będzie litania pół mapy jak Cię plugin wywali. Poza tym każdy serwer ma inne granice respa, gotowe pluginy pewnie mają inny "obszar" niż my i wywalają za poruszanie się po niewielkiej jego części. U nas jest to dość spory kawałek i co za tym idzie plugin do przepisania. I zacznie to działać u nas i będą błagania żeby zmniejszyć  :D Pomijając to wszystko to pomysł ten ( oraz podobne ) był poruszony kilka razy. Ostatecznie jak widać pluginu od respa nie ma i póki nie wymyślimy czegoś gdzie więcej będzie na + niż - to go nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...